Вибоїни на дорогах стають причинами ДТП у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворіжці масово нарікають на стан доріг у місті, зауважуючи, що неякісне дорожнє покриття може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди.

Також, нагадаємо, петиція криворіжця, який хоче, аби за неякісний ремонт доріг до кримінальної відповідальності притягали підрядників, набрала необхідні 500 голосів. Тепер її має розглянути міськрада, згідно із чинним законодавством.

Редакція «Першого Криворізького» поцікавилась у наших копів: чи були співробітниками Управління патрульної поліції (далі УПП, - авт.) зафіксовані випадки ДТП, причиною яких могли стати ями та вибоїни на дорогах.

Нам повідомили, що з початку 2017 року сектором безпеки дорожнього руху УПП у Кривому Розі було зареєстровано 6 дорожньо-транспортних пригод без потерпілих, в яких супутніми причинами стали незадовільні дорожні умови.

В Управлінні стверджують, що по кожному з них складені протоколи про адміністративну відповідальність за частиною 4 статті 140 на балансоутримувача вулиці чи дороги або відповідальну за утримання проблемної ділянки дороги посадову особу.

Читайте також: Свідки подій - дорожну розмітку наносять на вибоїни

«Зазначимо, що при розгляді даних фактів, звертається увага на те, чи справді водій об'єктивно не міг уникнути ДТП», - говориться у повідомленні патрульної поліції.

З 2017 року сектором безпеки дорожнього руху УПП в м. Кривому Розі постійно виявляються недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі міста та надсилаються вимоги (приписи) до Управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради.

Також до органів місцевого самоврядування надсилаються інформаційні листи з пропозиціями щодо покращення умов для дорожнього руху та зниження аварійності в місті.

З початку року на усунення недоліків вулично-шляхової мережі, які можуть стати супутніми причинами при виникненні ДТП, та зниження аварійності на проблемних ділянках доріг у Кривому Розі направлено 22 вимоги (приписів) та 24 інформаційних листа.

«Як приклад, можемо навести ділянку Об'їзної дороги біля з'їзду на вул. Фабричну, на якій сталось декілька ДТП, в яких супутньою причиною була вибоїна дорожнього покриття. Нами були складені відповідні протоколи на суд та видано вимогу (припис) щодо усунення перешкоди у вигляді вибоїни. Законні вимоги виконані і недолік усунено», - повідомили редакції в Управлінні патрульної поліції Кривого Рогу.

Читайте також: На 5-му Зарічному іномарка «зустрілась» із деревом
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город