«Інший бік медалі красивих розмов про ремонт», - криворожанка про реконструкцію ПК на Карачунах

«Інший бік медалі красивих розмов про ремонт», - криворожанка про реконструкцію ПК на Карачунах

Фото: Yandex.ua

Батьки дітей, які займаються у гуртках у приміщенні палацу культури «Карачуни», б'ють на сполох, стверджуюючи, що їхнім дітям наразі не надають альтернативного приміщення для занять.

Нагадаємо, ПК обіцяють відреставрувати як зовні так і всередині. Оновлення потребує фасад, старезні сходи, внутрішні приміщення, де займаються діти.

У палаці культури вже розпочалися ремонтні роботи.

У відео, що виклав у мережу Валерій Стрижак, говориться, що адміністрація палацу культури на сьогодні не може надати приміщень колективам для повноцінних занять.

Керівники гуртків та батьки дітей, які займаються у цьому приміщенні, звернулися до директорки ПК. Вона стверджує, що не зацікавлена в тому, аби розпустити колективи. На зборах вона сказала, що крапку на цьому не ставить.

«На закритій нараді повідомили дуже розпливчасто, не надаючи жодних фактів, що колективи можливо розселять на час ремонтних робіт. Це інший бік медалі гарних розмов про ремонт», - сказала обурена криворожанка - одна з мам дітей, які займаються у ПК «Карачуни», ймовірно, натякаючи на анонсований ремонт.

Нагадаємо, що всього на нього планують витратити 25 мільйонів гривень.

«Нашим дітям не надають ніяких приміщень для занять.На деякий час ми йдемо у небуття. Займатися ми не можемо. У подальшому нам нічого не обіцяють: як і де ми будемо працювати», - розповіла ще одна стурбована мама гуртківця.

Заввіділу культури Центрально-Міського виконкому Валентина Ігнатова заперечує подібну інформацію:

«Діти займаються, вони знаходяться на місці, у своїх приміщеннях. Завтра буде закриття сезону і потім діти йдуть на канікули. Ремонт там (у ПК, - авт.) лише починається.

До кабінетів, в яких займались діти, ремонтна бригада ще не заходила. Діти підуть на канікули, і лише після цього там почнуть робити ремонт»
.


Комментарии (3)

абрам

16:55, 30 мая 2017

Я знаю одного человека в нашем городе который решит ваши все проблемы.Обратитесь к нему и он вам поможет с вашими проблемами и если нужно он даже съездит в Киев и не чего не беря из городского бюджета возмет сколько нужно с Киевского .Ну я думаю имя этого человека очень хорошо известна и вам чтобы его называть.

Vzatkinet

17:38, 30 мая 2017

Усов чоли?

cokolov

09:25, 31 мая 2017

Терпите ,вы хотите и ремонт и что бы все работало как раньше , а вот контролировать нужно ,вот куда тратьте свои силы ,тогда и ремонт качественней сделают

Ссылка скопирована в буфер обмена