«Інший бік медалі красивих розмов про ремонт», - криворожанка про реконструкцію ПК на Карачунах

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
1kr.ua
Батьки дітей, які займаються у гуртках у приміщенні палацу культури «Карачуни», б'ють на сполох, стверджуюючи, що їхнім дітям наразі не надають альтернативного приміщення для занять.

Нагадаємо, ПК обіцяють відреставрувати як зовні так і всередині. Оновлення потребує фасад, старезні сходи, внутрішні приміщення, де займаються діти.

У палаці культури вже розпочалися ремонтні роботи.

У відео, що виклав у мережу Валерій Стрижак, говориться, що адміністрація палацу культури на сьогодні не може надати приміщень колективам для повноцінних занять.

Керівники гуртків та батьки дітей, які займаються у цьому приміщенні, звернулися до директорки ПК. Вона стверджує, що не зацікавлена в тому, аби розпустити колективи. На зборах вона сказала, що крапку на цьому не ставить.

«На закритій нараді повідомили дуже розпливчасто, не надаючи жодних фактів, що колективи можливо розселять на час ремонтних робіт. Це інший бік медалі гарних розмов про ремонт», - сказала обурена криворожанка - одна з мам дітей, які займаються у ПК «Карачуни», ймовірно, натякаючи на анонсований ремонт.

Нагадаємо, що всього на нього планують витратити 25 мільйонів гривень.

«Нашим дітям не надають ніяких приміщень для занять.На деякий час ми йдемо у небуття. Займатися ми не можемо. У подальшому нам нічого не обіцяють: як і де ми будемо працювати», - розповіла ще одна стурбована мама гуртківця.

Заввіділу культури Центрально-Міського виконкому Валентина Ігнатова заперечує подібну інформацію:

«Діти займаються, вони знаходяться на місці, у своїх приміщеннях. Завтра буде закриття сезону і потім діти йдуть на канікули. Ремонт там (у ПК, - авт.) лише починається.

До кабінетів, в яких займались діти, ремонтна бригада ще не заходила. Діти підуть на канікули, і лише після цього там почнуть робити ремонт»
.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
51 мин

Все хорошо

07 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com