Ви покоління, яке змінить нашу країну, - військові Кривого Рогу випускникам центру «Сузір'я»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Останній дзвоник пролунав для учнів Багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Сузір'я». Бійці з Кривого Рогу, які боронили кордони держави на території Донецької та Луганської областей України привітали учнів і педагогів із завершенням навчального року.

Серед учнів «Сузір'я», зі слів нашого кореспондента, є внутрішньо переміщені особи. Для них дружба із військовими є особливо щемною.

Андрій Новохатько, член громадської організації «Батальйон Національного захисту «Кривбас», вітаючи учеників, сказав:

«Дай Бог, щоб доля склалась щасливо, я радий, що ми із вами потоваришували рік тому».

Нагадаємо, що учні цього навчального закладу, говорячи «На потрібне мирне небо», вибороли гран-прі в обласному фестивалі у Дніпрі.

У центрі «Сузір'я» провели у доросле життя випускників.

Сьогодні центр для дітей з вадами мови та слуху попрощався зучнями 10-х класів. Захід почався внесенням стягу України та прапору 40-го батальйону «Кривбас». Потім пролунав гімн нашої країни з сурдоперекладом.
Перші привітання для всіх учнів висловила директор центру Любов Луценко: «Ми прожили цікавий рік, було багато перемог. Бажаю, щоб у наступному навчальному році повернулися усі здорові та щасливі. Випускникам бажаю не забувати рідний дім. Хай ваша дорога буде щасливою».

Директор також подякувала усім батькам, вихователям та персоналу центру за зусилля, які вони докладають у вихованні молоді.

Розділили радість свята бійці АТО Кривбас Андрій Єрьоменко, Андрій Новохатько, Володимир Близнюк, які вже стали добрими друзями учнів. Серед гостей заходу були депутат міськради Микола Колесник, голова ГО «Криворізький центр розслідувань» Антон Кравченко та інші.

Дітей відзначили за досягнення у навчанні та творчій діяльності центру. З гордістю за своїх вихованців виступив заступник директора Анатолій Коломієць: «З радістю відзначаємо наших учнів. У цьому році наші діти брали участь в обласних виставках, у фестивалі «Почуй мене», де ми взяли гран-прі, 2 місце у фестивалі "Повір у себе", брали участь у Дні Європи».


Учні отримали дипломи за успіхи, також нагороди від майстра спорту з велотуризму Ярослава Іванченко.

Діти привітали своїх вчителів та батьків творчими номерами: співали, грали на скрипці, танцювали.

Найемоційнишим, за словами нашого кореспондента, був виступ учнів різних класів з бійцями АТО. Діти заспівали з сурдоперекладом про нашу країну, про те, яка вона сильна, і як нам, людям, усім потрібен мир на Землі.
Побажали щасливого життя, подарували першокласникам щоденники та нагадали, що всіх вони будуть раді завжди бачити. Учні для бійців вишили ікони обереги в подарунок. Наприкінці заходу для присутніх виступив учасник Х-фактору Вадим Діякевич з піснею «Люди як кораблі». А випускники центру затанцювали прекрасний вальс.

На очах у дітей, батьків та вихователів бриніли сльози.

«Ви те покоління, яке змінить нашу країну, а може й увесь світ», - сказав боєць АТО Андрій Єрьоменко.

Редакція нашого інформаційного порталу бажає усім учням гарних літніх канікул, а випускникам - знайти свій щасливий шлях у житті!Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город