Ви впорались із завданням, - головний коп України патрульним Кривого Рогу

Ви впорались із завданням, - головний коп України патрульним Кривого Рогу

Фото: Первый Криворожский

У палаці культури Мистецький сьогодні, 19 травня, копи Кривого Рогу відзначили перший День народження Управління патрульної поліції (далі УПП, - авт.) міста.

До особового складу Управління патрульної поліції Кривого Рогу, їхніх батьків, дітей, коханих й інших криворіжців під час урочистостей з нагоди першої річниці заснування підрозділу звернувся Артур Шкроб – начальник УПП міста:

«Гордий стояти тут, тому що рівно рік тому 474 поліцейских Кривого Рогу присягнули на вірну службу українському народові. Перший рік служби минув швидко. Він був сповнений перепон, але ми долали їх із успіхом. Безмежно вдячний тим, хто був поруч…».

Начальник УПП подякував сім’ям і близьким своїх колег, які чекають завжди їх вдома. І назвав патрульних сім’єю.

Окремо під час заходу керівництво копів Кривого Рогу відзначило командирів рот і батальйонів, які «днюють і ночують» на Волгоградській, 11. Підлеглі вітали своїх командирів гучними оплесками.

Окрім традиційних виступів творчих колективів, гостей свята чекав спеціальний показ ролику «День життя поліцейського» і показовий виступ групи швидкого реагування УПП.Останні зірвали овації глядацької зали, оскільки чоловіки показали не лише високий рівень професійної підготовки, а і творчо проявили себе. Один із співробітників навіть грав наживо на фортепіано.

До патрульних поліцейських УПП Кривого Рогу звернувся і найголовніший коп країни - начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков, який спеціально приїхав на урочистості з нагоди першої річниці заснування підрозділу у наше місто.

Він сказав: «Вітаю із першим Днем народження. Ви всі впорались із завданням! Рік тому ми приїжджали сюди із міністром внутрішніх справ. Тоді ми спілкувались із громадянами, активістами і наразі я спілкуюсь із хлопцями, дівчатами, із бійцями, які мобілізовані, які служать у патрульній поліції...».

Євген Жуков зауважив, що у час не простий патрульна поліція за рік набрала обертів. Наразі працює 12 тисяч співробітників по всій Україні - це 28 управлінь у 32 містах, з них шість міст – у зоні проведення АТО.

Двічі хвилиною мовчання (за протоколом і за ініціативи Євгена Жукова, - авт.) полеглих за незалежність України патрульних і бійців АТО вшанували криворіжці.

Із подарунками на свято прийшов і міський голова Кривого Рогу, подяку патрульним вручили і від криворізького нардепа. За віддану службу і внесок у розбудову патрульної поліції нагородили кількадесят співробітників УПП.

За співпрацю подякували керівники копів і журналістам Кривого Рогу.

Редакція приєднується до привітань, які лунали на адресу полісменів із вуст криворіжців.Фото: Кирилл Кризалис Анна Севостьянова Софія Скиба

Видео: Кирилл Кризалис

Комментарии (15)

АЕ

21:38, 19 мая 2017

Тоже мне праздник.это не копы-а дружинники.

Прохор

21:48, 19 мая 2017

В чем это проявляется? С каким завданням?

Че Гевара

23:01, 19 мая 2017

Сняли с дерева кота.... бабушку перевели через дорогу... потерявшегося дедушку вернули домой... А на большее *** не способны. Авакян, спасибо за реформу

Че Гевара

23:12, 19 мая 2017

Еще план по селфи выполнили и приМусы побили

Vlad Mir

21:53, 19 мая 2017

LOL. Наблюдал картину, во двор приехали копы, за козлятником бухают друзи ( как всегда , изо дня в день ) местные дебоширы.Один из них торгует ширкой (Ш), было весело смотреть когда копам угрожал Ш. и они ржали а потом когда они говорили с кем то по телефону гр. Ш. и в конце со серьёзными лицами жали им руки и желали хорошего дня ))))))

Evdokia.krasna

21:59, 19 мая 2017

Круті хлопці! Дужe!

ProtivvXynti

23:21, 19 мая 2017

Местные тугие ***!

_Alеx_

00:10, 20 мая 2017

Впору вспомнить о легендарных копах Алексеенко и Драчевском, об Ивахненко же вроде... ну который въехал в стоящий Ланос так что у него багажник в салоне оказался, о недавно разбитых 3-х Приусах и об увеличении ДТП в 2-2,5 раза. Впорались, только вот какое задание ставилось, если такие результаты считать хорошими?

clojn

00:43, 20 мая 2017

А как наградили тех трёх водятлов которые на днях угробили 3 полицейских приуса? И их коллег *** что гробили эти приусы планомерно в течение всего года

Длинный город

14:11, 20 мая 2017

Они на сцене, на основной фотке. Им просто небольшая премия и вэлыка шана

omua78

00:50, 20 мая 2017

Интересно, они все один фильм про копов смотрели? Поза у всех одна , як у справжних амэрыканськых копив ))))))

Coyot

07:21, 20 мая 2017

Да... сколько было разного, сколько машин разбили которые были куплены на деньги налогоплательщиков, сколько стояли и ни чего не делали (просто боялись подойти).Сменили личину, а душенка осталась такой же гнилой.
Предотвратить преступление эта полиция не может(закон не позволяет).Превышений полномочий у Этой полиции больше даже чем у старых ментов...
Ну в общем С днем рождения!

Ющенко

12:16, 20 мая 2017

С розбитием приусов впорались на сто процентов но с работой на ноль

Длинный город

14:15, 20 мая 2017

ВИ ВПОРОЛИСЬ ІЗ ЗАВДАННЯМ

Длинный город

14:17, 20 мая 2017

ГОЛОВНИЙ ГОП УКРАЇНИ ПАТРУЛЬНИМ КРИВОГО РОГУ

Ссылка скопирована в буфер обмена