У Кривому Розі із ВІЛ-статусом зареєстровані 25 275 осіб

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Сьогодні, 17 травня, у Кривому Розі напередодні Міжнародного Дня Пам’яті людей, які померли від СНІДу відбулась прес-конференція.

У неділю, 21 травня 2017 року, Україна і світ згадають імена людей, яких забрав синдром набутого імунодефіциту. Вперше запроваджений День пам’яті був 1983-го року.

За даними ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», з часу реєстрації (1987 рік) по 01 квітня 2017 року в Україні офіційно зареєстровано 302 152 випадки інфікування ВІЛ.

Лише за перші три місяці 2017 року в Україні:

- зареєстровано 4 728 нових випадків інфікування ВІЛ;

- понад 50% осіб, в яких вперше виявлені антитіла до ВІЛ, проходять обстеження вже з тяжкими клінічними проявами на фоні розвитку ВІЛ - у ІV стадії захворювання (СНІД);

- діагноз СНІД встановлений 2 469 ВІЛ-інфікованим пацієнтам;

- від захворювань, зумовлених СНІДом, померли 792 українця.

Читайте також: Сміливий крок. ВІЛ-позитивна криворожанка заявила про себе

Організатори заходу - БО «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» та Обласний комунальний заклад «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» зазначають, що щодня в Україні СНІД забирає 9 життів:

«До дня Пам'яті померлих від СНІД ми просимо усіх охочіх написати у соцмережах невеликі пости, де вони згадують тих, кого вони втратили - звертаючись до них, як до живих, але зараз відсутніх: згадати приємні або важливі моменти, подякувати, поставити питання.Один із найголовніших меседжей цьогорічної всеукраїнської акції - що вони #незабуті, а ВІЛ сьогодні - не вирок: ліки є!», - зазначають організатори.

Дніпропетровська область входить до трійки областей-лідерів за темпами поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

З початку епідемії, станом на 1 квітня 2017 року у місті Кривий Ріг:

- зареєстровано 25 275 осіб, у яких виявлені антитіла до ВІЛ (серед виявлених 14 055 складають чоловіки (55,6%), 11 220 – жінки (44,4%)).

- За І квартал 2017 року лабораторією криворізького центру профілактики та боротьби зі СНІДом зареєстровано 303 нових випадки інфікування вірусом імунодефіциту людини, що на 90 випадків (42%) більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

- У 2016 році у 1 088 мешканців міста та найближчих до нього районів – Широківського, Апостолівського, Криворізького, Софіївського – в організмі були вперше діагностовані антитіла до ВІЛ.


Захід відбувся в рамках проекту "Центр комплексної допомоги для людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД, та уразливих до ВІЛ груп населення", що реалізується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в 11 країнах Східної Європи і Центральної Азії.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

jp-jeka
  • 4
  • 1
  • Ответить

Каждый 25 житель города! Безумие... Это больше похоже на Африку, а не на Европу...

vin
  • 1
  • 1
  • Ответить

Больше похоже на стадо баранов, которых обувают вот уже больше чем полвека! Читайте книги, думайте головой! Сейчас есть все что бы понять что это все ОБМАН 20 ВЕКА!

Настоящий Кривой Рог 2.0
  • 5
  • 1
  • Ответить

Так иди с ними переспи, раз СПИДа нет... Начитаются "пабликов вконтаке" и считают себя врачами...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество