Книжкові полиці Кривого Рогу очистять від українофобської літератури

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
З полиць книжкових магазинів та супермаркетів Кривого Рогу мають прибрати усю літературу, яка носить українофобський характер.

З сьогоднішнього дня, 14 травня, з українських магазинів починають зникати книги, які виготовили або привезли з території Російської Федерації або окупованих територій Донбасу і Криму, які поширюються без відповідного дозволу за рішенням Державного комітету телебачення і радіомовлення та тих, що містять українофобський характер

Відповідне рішення було прийнято Кабінетом Міністрів 5 квітня 2017 року.

Також в цей день більше місяця тому, Уряд затвердив порядок вилучення книг. Його було опубліковано на сайті "Урядовий кур'єр" 14 квітня і він вступає в силу через 30 днів, тобто сьогодні,14 травня.

Закон не поширюється тільки на громадян, які ввозять подібну літературу як ручну поклажу, але не більше десяти примірників. У всіх інших випадках, якщо у компанії або підприємця немає відповідного дозволу, книги вилучать з обігу. Цим займеться Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення.

У разі, якщо після цього дня в книжкових крамницях буде виявлено таку літературу, то на власника точки продажу буде накладено значний штраф.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

05 : 31

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com