У Кривому Розі спортсмени змагалися у швидкості

Вчора, 9 травня в Саксаганському районі нашого міста відбувся 24-й традиційний відкритий легкоатлетичний пробіг по вулиці Володимира Великого.

Міні-марафон присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню пам’яті та примирення.

У легкоатлетичному пробігу взяли участь 725 мешканців Кривого Рогу, серед яких і спортсмени інваліди-візочники фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Олімп».

Про це повідомляє прес-служба виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Згідно положення спортивного заходу учасники пробігу змагалися в командному та особистому заліку, що був представлений десятьма віковими групами на різних дистанціях.

У командному заліку серед закладів освіти району взяли участь 273 спортсмени, де І місце виборола збірна команда КПНЛ, ІІ місце дісталося учням Криворізької школи №120, ІІІ місце залишили за собою вихованці КЗШ №107.

У віковій категорії 7 років і молодші на дистанції 100 м серед хлопчиків і дівчат взяли участь 61 спортсмен. І місця вибороли Леонідова Даря та Сорокін Кирил.

На дистанції 300 м серед юнаків і дівчат взяли участь 66 спортсменів. І місця дісталися Юлії Білоус та Данилу Чернову.

900 м долали 64 спортсмени, де І місце серед дівчат здобула Катерина Москаленко, а серед юнаків - Євген Коноваленко.

Пробігли дистанцію в 1500 м першими у різних вікових категоріях Яна Степанішина, Микола Черновий, Дар'я Головченко та Юрій Красноокий.

У найдовшому забігу на 3500 м серед чоловіків і жінок у різних вікових категоріях І місця вибороли Шастун Катерина, Буян Валерій, друге місце - Орішак Віктор, третє місце - Івлев Микита, Григоржевська Катерина, Віктор Слевінський, Олена Коноваленко, Дмитро Конончук

Звання абсолютного чемпіона легкоатлетичного пробігу здобув Король Олександр, серед жінок Ольга Дехтяренко

У віковій категорії 51 рік і старші дистанцію у 2000 м першими подолали Катерина Стріла та Петро Дуць.

Наша редакція вітає спортсменів-криворіжців.