Вкрасти, щоб вижити? Чи законно неповнолітній збирав металобрухт - розбирались поліціянти Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Металургійному районі Кривого Рогу поблизу стадіону «Будівельник» неповнолітня дитина крала металобрухт.

Про це журналісту нашого видання стало відомо на місці пригоди.

Хлопець 10-ти років, ледь не плачучи, у парку, що розташований вздовж вулиці Тбіліської, збирав обрізки металевих листів.

Коли журналіст запитала де батьки - хлопчик спершу сказав, що вони поїхали десь далеко. А потім почав плутатись, коли розповідав про родину, і куди він віднесе вкрадені обрізки металу - здаватиме на металобрухт чи додому.

На руках дитини були порізи, «заусениці». Ймовірно, брудну роботу хлопчина виконував не вперше.

Читайте також: Пенсіонери, що гуляють містом, губляться та не пам'ятають своїх імен

Хоча хлопець виявився доволі контактним, очей під час розмови не підіймав. Психологи вважають, що так поводяться діти, які або дуже залякані, або брешуть, розуміючи свою провину.

На місце була викликана патрульная поліція. Екіпаж довелось чекати понад 20 хвилин.

Хлопець, не дочекавшись друзів журналістки (які, за легендою, мали би допомогти дитині віднести ношу у місце призначення), почав нервов нести метал додому. Журналіст намагалась вмовити дитину дочекатись допомогу, втім малий наполегливо ніс метал додому. Свідкові довелось прослідувати за дитиною у двори.

Коли дитина набрала номер квартири і попросила батька допомогти занести, бо ноша важить достатньо багато, той відмовив йому.

На місце прибув екіпаж поліції. Патрульні поліцейські поспілкувались із родиною маленького криворіжця. За їхніми словами, у квартирі знаходилось троє людей, які крали металобрухт.

Читайте також: Хлопця, що втік погратися, патрульна поліція Кривого Рогу повернула матері

На місце копи викликали оперативників Металургійного відділку поліції. Правоохоронці мали на меті встановити звідки саме зносився у квартиру металобрухт.

За словами сусідів родини, яка допустила, щоб неповнолітній громадянин збирав металобрухт, це відбувається не вперше. Чи заявляли вони в поліції - коментувати відмовились.

Чим закінчилась історія наразі достоіменно редакції невідомо.

Чи понесе покарання сім'я хлопчика, що бездоглядно залишила його, а не виключено, що й змусила збирати металобрух? Чи знають про долю дитини соціальні служби?

Із цими питаннями редакція звернеться до компетентних органів, а про відповіді повідомить читачам додатково.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Происшествия