Масштабне прибирання балки Калетіна влаштували криворіжці в рамках Всеукраїнської акції

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 28 квітня, ініціативні мешканці Кривого Рогу зібралися на традиційну акцію «Зробимо Україну чистою разом».

Активна частина громади Саксаганського району зібралася на площі біля балки Калетіна, аби взяти участь у весняній толоці в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом».

Читайте також: Криворожские спасатели организовали для школьников День гражданской защиты

У планах на день в активістів прибирання випадкового сміття обабіч прибережної зони, фарбування мосту через балку Калетіна, видалення сухостою та чагарників.

Працівники та учні Криворізьких закладів освіти та культури, громадські об’єднання, представники підприємств Саксаганського району, суб'єкти господарювання району, молодіжний виконком районної у місті ради після святкового привітання розпочали прибирання.


«Сьогодні будуть висаджені і дерева, і кущі, будуть розбиті нові нові алеї та клумби, нові газони. Сьогодні будемо впорядковувати пам’ятний знак воїнів-інтернаціоналістів, балку Калетіна - наше місце відпочинку», - сказала заступник голови Саксаганського районої у місті ради з питань діяльності виконавчих органів влади Олена Скляр.

Сонячна і тепла погода сприяє дружній атмосфері на локаціях. Завершальним етапом весняної толоки буде висадка дерев «Алея миру» та куштування смачної солдатської каші.
Щоби зробити місто чистим, треба почати з себе.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город