Вокалісти-аматори з Кривого Рогу переспівали всіх у Дніпрі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Дніпро зустріло учасників II Всеукраїнського вокального фестивалю-конкурсу «Музичне сузір'я України».

На базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, за сприяння президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА зустрілися конкурсанти з двадцяти міст України, серед яких студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, учасники вокальної студії «Амплуа».

Відбір для участі у фестивалі проходив у два етапи: І – онлайн-тур, під час якого всі учасники надсилали відео з концертними виступами.

30 найкращих вокалістів та 11 ансамблів були запрошені до Дніпра, аби взяти участь у конкурсному прослуховуванні (ІІ відбірковий тур), на якому кращі демонстрували свої номери.


Криворізьке студентство трохи нервувало, адже всі учасники заходу мають музичну освіту та відповідну підготовку. Наші ж артисти є аматорами-ентузіастами.

Керівник вокальної студії «Амплуа» Анна Жиленко допомогла юним талантам підготуватися до конкурсу та відчути власні сили.

Криворізькі артисти успішно пройшли відбірковий тур і стали лауреатами ІІ премії фестивалю у двох номінаціях «Ансамблевий спів» та «Автентичний вокал» .Криворізька студентська команда дякує керівнику вокальної студії Ганні Жиленко, а також заступнику директора з виховної роботи Олені Хомяк.

Редакція нашого сайту вітає учасників вокальної студії «Амплуа» з перемогою.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.