Український суд - самий «гуманний» суд в світі. Генерал Назаров на свободі

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Генерал Назаров на свободі і продовжує виконувати свої посадові обов'язки, - стверджує сестра загиблого в ІЛ-76 десантника Іляна Гайдук.

Про те, що генерал Назаров на свободі і наразі і далі виконує свої обов'язки на посаді першого заступника начальника Генерального штабу, написала на своїй сторінці в Фейсбук сестра загиблого в ІЛ-76 криворіжця Іллі Гайдука Іляна.

Дівчина стверджує, що сьогодні, 21 квітня, генерал Віктор Назаров подав апеляцію стосовно вироку Павлоградського суду, який присудив обвинуваченому 7 років позбавленя волі за халатність, яка призвела до загибелі 49 чоловік.

"Генерала Назарова засудили, але він НЕ за гратами, як багато хто думає, а продовжує бути на свободі і виконувати обов'язки першого заступника начальника Генерального штабу!

Сьогодні засуджений генерал подав апеляцію на рішення суду, який виніс йому вирок - 7 років позбавлення волі.
З огляду на Ваші звинувачення на адресу В. Муженка, які не були підкріплені конкретними фактами, і Ви як "чесний і не винний" керівник штабу АТО, знаючи істинну правду цієї трагедії, мали б подати заяву до суду на причетного до загибелі 49 воїнів ЗСУ. Чому за два роки слідства ви жодного разу не вказали на винного і зараз цього не робите?", -
звернулась до керівництва Штабу АТО Іляна Гайдук."Однозначно те, що родини загиблих та все свідоме суспільство стежать за всіма вашими спробами "відбілитися".
І повірте, ми не випустимо з уваги цю справу, скільки б вона не тривала і якою б підтримкою не заручилась"
, - пообіцяла генералу Назарову Іляна Гайдук.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 15 мин

Есть угроза

01 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com