Президент привітав українців з Великоднем

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Президент України Петро Порошенко привітав українців зі Світлим Святом Христового Воскресіння.

Президент України Петро Порошенко привітав українців з Великоднем. У відеозверненні та через соцмережі він побажав їм миру, віри, щастя .

«Вітаю всіх із Великоднем.Бажаю всім душевного тепла, здоров'я, щастя і твердої віри - в Бога і віри в те, що в Україні запанують мир та добробут. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»


Також на передодні очільник держави на своїй сторінці в соцмережі закликав українців помолитися за захисників нашої держави:

«Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну.І особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто і сьогодні захищає Україну.»Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Lookerz
  • 3
  • 0
  • Ответить

Фашисты тоже в бога "верили" и людей сжигали, этот ничем не отличается. Только запад как в рот воды набрал и ничего не "видит" по данным ООН на Украине приблизительно 7 тыс. политзаключенных, но точную цифру они назвать не могут. так где тоталитарный режим?

світло
  • 1
  • 5
  • Ответить

Олігарх (мамона + влада) як прояв само-обожнювання.

Протоієрей Олександр Мень вважає, що людину найбільше спокушає влада (тобто прагнення до влади є домінуючою пристрастю): «Воля до влади – найсерйозніший імпульс і найтяжчий гріх людини. За усіма соціальними, політичними, культурними битвами стоїть воля до влади.
З.Фройд марно вважав, що в основі всього лежить лібідо, секс. Проте мільйони людей відмовлялися від шлюбу, але від влади ніхто ніколи не відмовлявся. Уся людська цивілізація побудована на гріхопадінні, на первородному гріху, вона зберегла в собі ось цей імпульс влади. Подумаймо: адже будь-яка магія була побудована на прагненні володарювати над природою і людиною, так само, як і наша технічна цивілізація. З погляду владолюбства можна описувати усю світову історію, і це буде правдою.
Проаналізуємо будь-яку видатну подію історії, і побачимо, яку колосальну роль відіграло в ній жадання влади. Цей імпульс не залишає людину до старости. Вона може вже не цікавитися їжею, не цікавитися багатьма життєвими задоволеннями, вона може вже ледве рухатися, але влада залишається єдиною і останньою, що їй мило і дороге».

Інакше кажучи, у гріхопадінні вперше в роді людському проявилася пристрасть (жага) влади як бажання мати додаткову можливість – стати як боги, які знають добро і зло. Святитель Григорій Богослов пов’язує цю пристрасть з первородним гріхом: «Якщо щодо Бога первородний гріх виразився ідолопоклонством і язичництвом (замість Бога, мови-Духа Божого культивується божество московське – язык-дух антихриста, 1Ін. 4:2-3), то у взаємних відносинах людей дає відчути себе переважанням» (олігархів над рабами, навмисно позбавлених грошей і влади).

Багато пристрастей пов’язані одна з одною. Пристрасть наживання грошей зумовлена не власне бажанням їх накопичення, а бажанням з їх допомогою досягти більшої влади, більшої слави, мати більше можливостей задовольняти свою похіть.

Тобто, сріблолюбство зумовлене владолюбством, славолюбством, сластолюбством.

«хто ДАЄ (голоса) багатому, той ЗУБОЖІЄ». Притч. 22:16.

Pensioner
  • 2
  • 0
  • Ответить

Згасни, горе!

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина