Президент привітав українців з Великоднем
Фото: Первый Криворожский
Президент України Петро Порошенко привітав українців з Великоднем. У відеозверненні та через соцмережі він побажав їм миру, віри, щастя .
«Вітаю всіх із Великоднем.Бажаю всім душевного тепла, здоров'я, щастя і твердої віри - в Бога і віри в те, що в Україні запанують мир та добробут. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»
Також на передодні очільник держави на своїй сторінці в соцмережі закликав українців помолитися за захисників нашої держави:
«Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну.І особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто і сьогодні захищає Україну.»
yura36,6
13:08, 16 апреля 2017
Vаnsа, как ты можешь так говорить , они же с Турчиновым глубоко верующие люди .
yura36,6
15:00, 16 апреля 2017
Правда верят только в свою безнаказанность .
Владислав .
15:16, 16 апреля 2017
венсик шо ваш вас як всегда забыл вас поздравить?
Про давец
14:09, 16 апреля 2017
прш - пнх !
світло
20:41, 16 апреля 2017
Олігарх (мамона + влада) як прояв само-обожнювання.
Протоієрей Олександр Мень вважає, що людину найбільше спокушає влада (тобто прагнення до влади є домінуючою пристрастю): «Воля до влади – найсерйозніший імпульс і найтяжчий гріх людини. За усіма соціальними, політичними, культурними битвами стоїть воля до влади.
З.Фройд марно вважав, що в основі всього лежить лібідо, секс. Проте мільйони людей відмовлялися від шлюбу, але від влади ніхто ніколи не відмовлявся. Уся людська цивілізація побудована на гріхопадінні, на первородному гріху, вона зберегла в собі ось цей імпульс влади. Подумаймо: адже будь-яка магія була побудована на прагненні володарювати над природою і людиною, так само, як і наша технічна цивілізація. З погляду владолюбства можна описувати усю світову історію, і це буде правдою.
Проаналізуємо будь-яку видатну подію історії, і побачимо, яку колосальну роль відіграло в ній жадання влади. Цей імпульс не залишає людину до старости. Вона може вже не цікавитися їжею, не цікавитися багатьма життєвими задоволеннями, вона може вже ледве рухатися, але влада залишається єдиною і останньою, що їй мило і дороге».
Інакше кажучи, у гріхопадінні вперше в роді людському проявилася пристрасть (жага) влади як бажання мати додаткову можливість – стати як боги, які знають добро і зло. Святитель Григорій Богослов пов’язує цю пристрасть з первородним гріхом: «Якщо щодо Бога первородний гріх виразився ідолопоклонством і язичництвом (замість Бога, мови-Духа Божого культивується божество московське – язык-дух антихриста, 1Ін. 4:2-3), то у взаємних відносинах людей дає відчути себе переважанням» (олігархів над рабами, навмисно позбавлених грошей і влади).
Багато пристрастей пов’язані одна з одною. Пристрасть наживання грошей зумовлена не власне бажанням їх накопичення, а бажанням з їх допомогою досягти більшої влади, більшої слави, мати більше можливостей задовольняти свою похіть.
Тобто, сріблолюбство зумовлене владолюбством, славолюбством, сластолюбством.
«хто ДАЄ (голоса) багатому, той ЗУБОЖІЄ». Притч. 22:16.
Lookerz
08:18, 18 апреля 2017
Фашисты тоже в бога "верили" и людей сжигали, этот ничем не отличается. Только запад как в рот воды набрал и ничего не "видит" по данным ООН на Украине приблизительно 7 тыс. политзаключенных, но точную цифру они назвать не могут. так где тоталитарный режим?