Маршрутник навмисне задавив собаку і вдарив криворожанку. Розшукуються свідки події

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У редакцію сайту «Перший Криворізький» звернулась мешканка Кривого Рогу. Вона повідомила про те, що 28 березня на залізничному вокзалі Кривий Ріг-Головний водій маршрутки навмисне збив собаку.

«Водій маршрутки, який вже майже під'їхав до кінцевої зупинки і вже навіть пригальмував, бачить, що перед авто стоїть наляканий пес, який розгубився і не знає куди йому відбігти. Водій маршрутки не зупинився, хоча швидкість руху дозволяла зупинитися.

Почувши крик підбитої собаки, він на якусь мить зупинився. Водій бачив, що пес вже травмований і самостійно не зможе відійти, але він поїхав далі. Ця наволоч поїхала по живій істоті
», - пише мешканка Кривого Рогу Ірен Картер.

Жінка підбігла до собаки, яка ревіла від болю.

Читайте також: Криворіжців, які були свідками вбивства собак просять відгукнутися

«В неї були очі добрі, якими вона благала про допомогу. В очах було лише одне питання: «За що?». Я стояла над нею, щоб інші авто її обминули. До нас підбігли жінки. Я не з тих, хто губиться, але я боялася відтягти її з дороги, щоб не причинити ще більше болю. Вона кричала... кричала від болю.... А водій маршрутки просто поїхав на кільце. Якась жінка сміливо підхопила її і понесла у кущі. Хтось казав: «А я щойно її нагодувала».

Я, не втрачаючи часу, поки ця сволота чекає черги на виїзд, пішла сфотографувати номер його машини і маршруту. Маю право по Конституції. Але він почав погрожувати і виламувати мені руки, намагаючись чи забрати телефон, чи зламати», - жаліється жінка.

За словами дівчини, перехожі, які бачили як чоловік виламує їй руки, не прийшов на допомогу. Деякі навіть відійшли і відвернулися.

Після того жінка викликала таксі і повезла собаку до ветеринарної клініки. Її обстежили, возили в різні лікарні. Усе це супроводжувалось криками болю від транспортування та дотиків лікарів.

Переломи, роздроблене стегно, внутрішній крововилив.

«При всьому неймовірному болі вона ні разу не намагалася вкусити або заричати. Вона так довіряла людям. А варто було просто не поїхати... і не було б цього болю... Ми зробили все, що змогли, залишилося чекати. Але тієї ж ночі її біль скінчився...

Я розумію, що люди зараз живуть у країні, де кожного дня «законно» убивають цвіт нації, молодих і здорових людей, обізвавши це «АТО», замість - війна. Люди вже звикли до цього жаху.

Я втомилася від того, що вбачається! Починаючи з очей того собаки і до очей померлих воїнів кожного дня на фото у соцмережах! В яку мить, після мільйонів років еволюції, так багато осіб відстали у своєму розвитку від тварин? Бо, судячи з того, що я бачу по всьому світі, тварини в основному мудріші», - ділиться міркуваннями у соцмережі Ірен Картер.

Читайте також: В Кривому Розі мертвим собакою закрили каналізаційний люк

Під новиною прикріплено фото водія маршрутки № 286, який збив собаку.

На даний момент розшукуються свідки прикрого випадку.

Якщо ви були свідком події, звертайтесь на електронну адресу [email protected] або за телефонами:

(096) 839-95-96 – головний редактор,
(067) 319-38-83 – журналісти.
Анонімність гарантується.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Происшествия