Хід у відповідь? Батьківщина сама відкликає депутатів-зрадників у Кривому Розі за підтримку Вілкула

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізька міська партійна організація ВО «Батьківщина» заявила про те, що кількох депутатів у Кривому Розі буде відкликано.

Більше року тому на місцевих виборах колишня голова Криворізької міської партійної організації Ольга Бабенко, разом зі своєю командою, виступила в підтримку кандидата від «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула.

Зазначимо, що криворізькі депутати від демократичних сил оголосили про те, що вони підтримують криворіжців, які ініціюють процедуру відкликання мандатів депутатів від «БЮТ» та «РПЛ» раніше, ніж з'явилась заява від ВО «Батьківщина».

Читайте також: Депутатів міськради, обраних від БЮТ та РПЛ, криворіжці хочуть позбавити мандатів

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» завжди принципово оцінює дії членів партії, які зрадили партію та виборців. ВО «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко завжди з повагою відносились до вибору наших громадян, навіть коли результати не нашу користь. Це є основа демократії. Але вибори повинні бути чесними та прозорими», - повідомляє прес-служба Криворізької міської партійної організації ВО «Батьківщина».

У прес-релізі сказано, що принципова позиція ВО «Батьківщина» на тих виборах - досконально розібратися зі всіма скаргами та можливими порушеннями і тільки тоді давати оцінку виборам. Незважаючи на позицію партії, котра була озвучена, Ольгою Бабенко зі своєю командою, поспіхом, не прийнявши до уваги численні скарги, не розібравшись до кінця, визнала переможцем кандидата Юрія Вілкула.

«Рішенням Президії Політичної ради партії, Бюро Обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко, усі інші депутати різних рівнів та члени партії, котрі підтримали Бабенко, були виключені з лав партійної організації. Настав час другого етапу. Незважаючи на недосконалий закон та складний процес, Криворізька міська партійна організація ВО «Батьківщина» розпочинає процедуру відклику депутатів – зрадників», - зазначено у прес-релізі, опубліковану на офіційному сайті міської організації ВО «Батьківщина».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город