У Криворізькому медколеджі розповіли, як надавати першу допомогу в умовах АТО

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Криворізькому медичному коледжі відбувся круглий стіл на тему: «Реалії сьогодення. Що необхідно знати, аби уникнути додаткових втрат військовослужбовців в умовах бойових дій».

«Як свідчить досвід проведення АТО близько 60% бійців в зоні бойових дій гинуть саме через несвоєчасність надання першої медичної допомоги на полі бою.

Це зокрема не зупинена вчасно зовнішня кровотеча при смертельних пораненнях, зумовлена пошкодженням судин. Інша причина – це несвоєчасна евакуація поранених
», - розповіли викладачі коледжу.

Завідувач поліклініки ОКЗ «Криворізький шкірно-венерологічний диспансер» Микола Цабак продемонстрував студентам коледжу оснащення, яке використовується медиками і парамедиками у зоні АТО.

Також студентам-старшокурсникам Криворізького медичного коледжу розповіли про:

  • транспортування пораненого в укриття,
  • узгодження дій бійців у підготовці пораненого до огляду,
  • правила транспортування пораненого із загрозою повторної зупинки серця,
  • зупинка зовнішньої кровотечі з ран шиї, верхньої кінцівки, нижньої кінцівки.
На зустрічі були надані основні рекомендації щодо допомоги на полі бою та в зоні укриття (жовтій зоні), продемонстровано окремі практичні навички.

«Знання алгоритмів дій і рекомендацій можуть стати у нагоді майбутнім медикам – випускникам нашого коледжу, якщо виникне потреба надання допомоги не тільки в зоні АТО, а й мирному населенню в інших регіонах України», - зазначила заступниця директора по виховній роботі Ірина Синяговська.

Публікацію підготовано за матеріалами Криворізького медичного коледжу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город