Сергій Попович. Звіт депутата Криворізької міської ради

Главное фото новости
Фото: Сергій Попович
1kr.ua
Звіт депутата Криворізької міської ради Сергія Поповича, депутата Криворізької міської Ради VII скликання, обраного від ПП «Сила людей».

Ознайомитись із текстами звітів інших депутатів читачі можуть тут.

У тексті збережена орфографія і пунктуація автора тексту.


Попович Сергій Миколайович, 10.01.1982 року народження;

  • член Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей»,
  • член фракції «Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей»,
  • член постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності міста,
  • звітний період — 2016 рік.

Участь в роботі ради:

  • за 2016 рік взяв участь у роботі 18 пленарних засіданнях,
  • під час голосування з питань порядку денного провів 25 виступів,
  • взяв участь у 17 з 18 засіданнях постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, міської комунальної власності,
  • за звітний період зробив 34 депутатських звернення та 5 пропозицій,
  • провів 12 планових і 24 позапланових прийомів громадян.

Згідно з законом України «Про статус депутатів місцевих рад» кожен депутат має інформувати виборців про діяльність Ради і звітувати про власну діяльність: «Стаття 16. Звіти депутата місцевої ради перед виборцями та зустрічі з ними: Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями».

Один із найбільших моїх пріоритетів, як члена політичної партії Сила Людей, — це чітка відповідність програмі, через відстоювання якої, власне, я і був обраний до міської ради. Тому мій звіт буде чітким – відповіді на ті головні принципи і завдання нашої передвиборчої програми:

Прозорість – засіб проти бюрократії та корупції.

Читайте також: У Кривому Розі кафе встановлюють на клумбі

Незважаючи на те, що демократичні сили під час виборів зайшли більшістю до ради, що теоретично давало можливість утворити владу нового бачення в Кривому Розі, деякі політичні сили зрадили своїх виборців і утворили негласну коаліцію з Опозиційним Блоком. Таким чином мені та моїм однопартійцям довелося піти в опозицію. Попри це нам вдалося пробити стіну непрозорості міської ради. Наразі ми зробили наступні кроки з утворення комфортного і прозорого контролю влади:

Команда наших експертів підготувала якісний проект рішення щодо Prozorro, адже це один з ефективних методів контролю бюджетних витрат міста.
Одним із важливих досягнень є прийняття рішення про контроль діяльності депутатів, а саме онлайн-трансляція засідань міської ради. Виборці мають знати про кожний голос своїх обранців.Маємо дві депутатські пропозиції, які частково задоволені, щодо формування пояснювальних записок до проектів рішень, що орієнтовані на максимальну прозорість у підготовці до розгляду сесійних проектів.

Задля детального висвітлення своєї депутатської діяльність був присутній на ефірах міських телеканалів.

Комфортне та безпечне місто.

Це один з пунктів нашої передвиборчої програми. Одразу після мого обрання в раду значна увага приділялася проблема, що вже існують, у жителів Кривого Рогу, а особливо у мешканців мкрн Сонячний. Небезпечні недобудови, кіоски та павільйони, які встановлені з усіма порушеннями правил безпеки, проблеми з асфальтом, покрівлями, водопроводами – це ті проблеми, з якими я стикався майже щодня.

Більш детально:

Напевне, перше з чого потрібно почати — це робота в постійній комісії з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності міста, на якій за 2016 рік було розглянуто близько 1 287 проектів рішень. Найбільш важливі питання - це розробка та затвердження заходів з реалізації міської політики у сферах містобудування та земельних відносин; надання земельних ділянок у власність і користування; раціональному використанню земельного ресурсу; відведення земельних ділянок для будівництва й обслуговування житлових будинків садибної забудови для учасників антитерористичної операції на сході України. Хоч і тяжко було працювати в комісії, де більшість голосує за вказівкою “згори”, все ж певні компроміси були досягнуті.

Окремо під особистий контроль було взято ситуацію з демонтажем будівлі по вул. Симонова 1-Б, яка становить загрозу життю дітей та молоді. За моїм зверненням було вирішено загрозливу ситуацію з відсутністю каналізаційних люків на мкрн Сонячний. Піднімав питання про стан асфальту на мікрорайоні Сонячний. Окрема увага приділялася водопроводу на вулиці Рєпіна, стану покрівлі будинку №49 по вул. Ватутіна, благоустрою навколо будинку №36 по вул. Дніпропетровське шосе та стану подачі води до будинку №30 по вул. Революційній.

Значна частина часу приділялася боротьбі з незаконними кіосками та павільйонами, зокрема тільки мною було подано чотири звернення для контролю законності розташування малих архітектурних форм.Був відправлений запит щодо контролю термінів та бюджетних витрат з питання ремонту мосту по вул. Дніпропетровське шосе.
Як депутат міської ради значну уваги приділяв розвитку дітей Кривого Рогу. Так частину своїх зусиль приділив питанню щодо Льодової арени, а саме перевірці підозри на корупційні схеми оренди Льодової арени. Був ініціатором створення круглого столу для обговорення розвитку дитячого та дорослого хокею у нашому місті, із залученням представників громади, батьківських комітетів та аматорів, що неодноразово звертались до мене з такою пропозицією.

Екологічні проблеми нашого міста є одними із найболючіших, тому я проводжу постійний моніторинг даних атмосферного повітря, отриманих чотирма міськими постами. Звернення по спилу дерев, вакцинації тварин, відповідно до яких проводилась аналітика якості послуг та контроль бюджетних коштів. Також я є одним із членів ради коаліції громадських організацій «Досить труїти Кривий Ріг!».

Рівні можливості для життя, розвитку та бізнесу.

Особисто для мене цей принцип є одним із головних не тільки нашої передвиборчої програми, а й мого життя. Розбудова громадянського суспільства, рівні можливості у всьому, свобода совісті, слова та ЗМІ – це одні із фундаментальних засад здорового, демократичного та розвиненого суспільства. Тому я, як депутат міської ради, чоловік і батько, ефективний керівник власного бізнесу, приділив цьому питанню значну увагу.

Розбудова громадянського суспільства неможлива без болісних змін у свідомості громадян. Так, я і мої колеги були одними з ініціаторів початку декомунізації в Кривому Розі. Нами були надані консультації на громадських слуханнях з цього питання.
Також задля успішного розвитку нашого міста, командою Сили Людей були подані пропозиції до програми «Теплий Дім»; з підтримки ОСББ; з виділення грошей на реконструкцію системи водовідведення на 5-му Зарічному; щодо розвитку дитячого хокею; щодо аналізу заключних договорів пайової участі; щодо відновлення Інтерсіті.
Нами було подано 4 судових позови з боротьби зі зловживанням владою з боку мера та його уповноваженних. Так було подано позови щодо скасування першої сесії («коронація Вілкула»); cкасування призначення Маляренка секретарем міськради; скасування призначення Власової директором «Рудани».

Взято за пріоритет та реалізовано проведення консультацій щодо питань створення громадянських інституцій ГО, БФ, а головне ОСББ.

На кожному своєму прийомі громадян, плановому чи поза ним, провожу роз’яснення щодо того, як відстоювати свої права перед владою та депутатами. Говоримо про алгоритми ефективної роботи, а вже після працюємо над реальною задачею.
Не можеш змінити країну – почни з міста, не можеш місто – почни з району, не може змінити район – почни зі свого під’їзду!

На жаль ми часто забуваємо, що депутат міської ради — це не чарівна паличка, яка вирішує всі проблеми. Депутат міської ради – це один з інструментів впливу на розвиток твого міста! Депутат не отримує заробітної плати – вся його робота на громадських засадах. Не потрібно чекати наступних виборів і думати, що ось можливо цього разу оберуть сильного мера який все змінить.

Зрозумійте, такого не буде, ніколи! Поки ми самі не зрозуміємо, що ми є влада, що депутат – це слуга, якого потрібно контролювати, доти ми будемо незадоволені нашим містом. Я б абсолютно нічого не зробив би без підтримки громади, і нічого більшого за зроблене не реалізую без ще більшої вашої підтримки. Навіть якби в моїх руках зосередилася вся влада міста, я б не зміг зробити абсолютно нічого без підтримки кожного з вас.

Я хочу, щоб ви зрозуміли одне – чим більший контроль з боку виборців до влади, чим вищі вимоги, тим якісніші зміни будуть в нашому місті. Тому запрошую кожного хто хоче почати зміни з себе, зі свого під’їзду чи вулиці, запрошую кожного хто готовий не кричати про проблеми, а пропонувати шляхи їх вирішення. Кожен другий четвер місяця з 13:00 до 16:00, вул. Генерала Радієвського, 34-А.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город