Криворізьких високопосадовців судитимуть через загибель працівника Екоспецтрансу

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
Сьогодні в Центрально-Міському районному суді нашого міста о 14:30 відбудеться судове засідання по факту загибелі водія «Екоспецтрансу».

6 жовтня 2015 року при виконанні робіт з гасіння пожежі на полігоні твердих побутових відходів «Валявко-Південна» загинув водій ТОВ «Екоспецтранс».
Про цю подію мало що відомо у місті.

Як розповіли працівники полігону, займання та пожежі доволі часто траплялися на полігоні, особливо в літній період, через відсутність збору та утилізації звалищного газу, що призводить до його накопичення у внутрішньому тілі полігону.

Крім того, не проводилося перешарування інертним матеріалом (глиною) у належній кількості.

На сьогодні система відводу біогазу впроваджується.

Читайте також:

Депутат міської ради Антон Петрухін так коментує ситуацію на своїй сторінці у соціальній мережі:

«Відбулось чергове займання сміття. Водій організації ТОВ «Екоспецтранс», Віктор Хром, брав участь у гасінні пожежі шляхом засипки місць займання глиною.

Під’їхавши до неосвітленого складу глини, Віктор вийшов із машини у зв'язку з несправнiстю транспортного засобу та в результатi був засипаний глиною, що призвело до загибелi працiвника».


За словами депутата міської ради, викликає занепокоєння той факт, що начальник Державної санепідслужби України нічого не знав про цю подію, хоча організація, де він був керівником, згідно Постанови КМУ №1232 від 30.11.11 року повинна була брати участь у розслідуванні обставин нещасного випадку.

«Це наводить на думку, що це комусь було вигідно і хтось намагався приховати обставини та реальні причини загибелі людини.
Розслідуванням справи займається прокуратура №3 Кривого Рогу»
, - зазначає Антон Петрухін.

На усне депутатське звернення щодо ознайомлення із матеріалами справи, керівник Прокуратури №3 повідомив, що в нього немає документів, i що вони вже передані до Центрально-Міського суду.

«25 березня 2017 року я особисто мав змогу поспілкуватись безпосередньо на території полігону «Валявко-Південна» із обвинуваченим, що і нині виконує обов’язки на своїй посаді. Судячи із його поведінки, він зовсім не занепокоєний наближенням дня засідання суду...

Чи буде генеральний прокурор України Юрій Луценко настільки ж принциповим при розгляді цього випадку, що призвів до загибелі людини на полігоні твердих побутових відходів?»
, - додав депутат міської ради Антон Петрухін.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

brEXIT
 • 3
 • 1
 • Ответить

За вывоз мусора афигенные баблосы берёте, ребята. Задумайтесь над происшествием, - это конкретный звоночек, вам его надо услышать!

Засимович
 • 5
 • 5
 • Ответить

влада закриває очі на нездатність вилкула впоратися з проблемою криворізького сміття. вона знає, що вилкул, за яким плаче в'язниця, буде вірно їй служити, щоб не сісти. Тому і закрила очі на відверті і неприховані порушення під час виборів, і замість того, щоб посадити за це, дозволила йому йти на повторні вибори. В подальшому вилкул буде переконувати свій електорат, що петра необхідно обирати на другий срок.

brEXIT
 • 5
 • 3
 • Ответить

"Під’їхавши до неосвітленого складу глини, Віктор вийшов із машини у зв'язку з несправнiстю транспортного засобу та в результатi був засипаний глиною, що призвело до загибелi працiвника" Этоппц! Опять халатность и головотяпство? Водителя жалко.

Юрий2
 • 6
 • 5
 • Ответить

"при виконанні робіт з гасіння пожежі на полігоні твердих побутових відходів «Валявко-Південна» загинув водій"
Где-то я такое уже видел...
Скоро криворожский мусор начнет кочевать по всей Украине, а во Львове на каждом перекрестке повесят по плакату "Садовий захистив Львів від криворізького сміття!"

Настоящий Кривой Рог 2.0
 • 6
 • 3
 • Ответить

"а во Львове на каждом перекрестке повесят по плакату" - Садовый не Вилкул, так тупо пиариться не будет.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город