Депутати міськради Кривого Рогу голосуватимуть двома руками

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Запобігти кнопкодавству у міськраді планують за допомогою впровадження сенсорного голосування.

Депутати постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, свободи слова прийняли рішення запропонувати внесення змін до Регламенту Криворізької міської ради у частині, що стосується голосування депутатів під час пленарних засідань сесії міської ради.

Питання піднімалось депутатом від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олександром Макаренком, у зв'язку із зафіксованим представниками преси фактом кнопкодавства під час пленарного засідання сесії міськради у січні.

Читайте також: Видео кнопкодавства в Криворожском горсовете. Главную роль играет депутат «Оппозиционного блока»

На запитання депутата Макаренка в які терміни можна впровадити сенсорне голосування, заступника начальника відділу інформатизації, який відповідає за адміністративне та технічне обслуговування системи інформаційного забезпечення депутатів Криворізької міської ради «Рада-Кривий Ріг», відповів, що функція така існує, і почати нею користуватись можна буде одразу після прийняття рішення міською радою.

Зміни до Регламенту Криворізької міської ради будуть винесені на розгляд усіх депутатів уже на наступному тижні. Якщо обранці проголосують «за», то під час голосування палець однієї руки вони триматимуть на сенсорному екрані, а іншою рукою натискатимуть необхідну кнопку.

Читайте також: 5 мільйонів гривень за нову систему «Рада-ІV» для депутатів у Кривому Розі


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город