Криворізькі учні поговорили про роль мережі Інтернет

Главное фото новости
Фото: vk.com
1kr.ua
23 березня на базі Криворізького Центрально – Міського ліцею відбувся міський конкурс - Дебатний турнір «Аргумент».

Загальна тема дебатів«Інтернет у житті сучасної молоді». Формат передбачив дебатування згідно позиції ствердження або заперечення, яку команда обрала згідно жеребкування.

Змагались 16 команд з 13 навчальних закладів міста.

Теми кожної гри так чи інакше були пов'язані з роллю Інтернету, але на кожному етапі розглядались різні аспекти. У 1/8 фіналу команди доводили або спростовували думку, що Інтернет сприяє інтелектуальному розвитку людини.


Чверть фіналу була присвячена темі спілкування у мережі Інтернет. Команди представляли свої аргументи за спілкування у соціальних мережах, а опоненти доводили його неефективність та більш важливе спілкування в реальному, а не віртуальному світі.

Тема півфіналу дала можливість оцінити перспективи заміни традиціної освіти онлайн-навчанням за допомогою Інтернету.

У фіналі тема практично обєднала попередні акценти та певною мірою зробила висновок щодо важливості Інтернету для самореалізації сучасної людини.

Перемогу в конкурсі здобула команда Криворізького Центрально-Міського ліцею, яка відстоювала позицію«За»важливість Інтернету для особистісної самореалізації.

ІІІ місце також взяла команда Криворізького Центрально-Міського ліцею

Команда навчально-виховного комплексу з поглиблленим вивченням англійської мови яскраво доводила, що реалізуватися як особистість можна і без мережі Інтернету та посіла ІІ місце.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город