Криворізькі викладачі завоювали гран-прі на міжнародному конкурсі

Криворізькі викладачі завоювали гран-прі на міжнародному конкурсі

Фото: adm.dp.gov.ua

Обласний інститут післядипломної освіти здобув Гран-Прі на міжнародному виставковому конкурсі. Освітяни з Дніпропетровської області стали кращими у номінації «Лідер післядипломної освіти України».

З 16 по 18 березня у Києві пройшли дві міжнародні виставки: «Сучасні заклади освіти» та освіта за кордоном «World Edu».

В них взяли участь 123 освітні заклади з Дніпропетровської області.

Призові місця у різних номінаціях вибороли навчальні заклади Кривого Рогу, Кам’янського, Марганцю, Жовтих Вод та Апостолового.

Серед них був і обласний інститут післядипломної освіти. Його представили профільні фахівці та викладачі з Апостолівської школи. Вони провели майстер-клас про технології педагогіки партнерства у сучасній українській школі.

«В нашій школі запроваджено декілька методик співпраці викладачів та учнів. Є навіть авторська. Наприклад, на уроці зарубіжної літератури діти розв’язують спеціальні літературні задачі. Щоразу їх готує профільний вчитель. Це дозволяє зацікавити дітей літературними творами та допомогти краще їх запам’ятати. Про цю та інші методики ми розповіли під час виставок», - розповіла директор Апостолісвької середньої школи Ольга Вовк.

Конкурсне журі оцінило старання учасників та проаналізувало роботу інституту в цілому. Він отримав найвищі бали і здобув Гран-Прі у номінації «Лідер післядипломної освіти в Україні».

«Щороку проведення цих міжнародних виставок – важлива подія в житті освітян. Вони об’єднують викладачів України та закордону, школярів та їх батьків. Учасники можуть поділитися досвідом, дізнатися про нові освітянські практики та набути нових знань», - зазначили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Цього року майже 800 учасників приїхали на виставки «Сучасні заклади освіти» та освіта за кордоном «World Edu».

Серед них організатори провели конкурс у 9 тематичних номінаціях. Впродовж заходу учасники могли відвідати науково-практичні конференції, семінари, воркшопи та презентації. Провести подібний захід планується і в наступному році.
Комментарии (2)

normalnalyudyna

10:15, 23 марта 2017

І чим не приємно?!

А.С.Вед.

10:17, 23 марта 2017

Международные конкурсы это очень хорошо.А можно побольше узнать из каких зарубежных стран были на этом конкурсе представители .И есл были то какие места заняли представители таких стран как США,Великобритании,Беларуссии,Японии,Китая и Северной Кореи.

Ссылка скопирована в буфер обмена