АМКР відмовляється від «Сбербанку»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
ПАТ «АМКР» змінює обслуговування зі «Сбербанку» на «УкрСиббанк».

Таке рішення прийнято керівництвом підприємства в зв’язку з введенням в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» по ряду юридичних осіб. Як зазначається у відповідному Указі, рішення РНБО було прийнято відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» і з урахуванням пропозицій Національного банку України.

Як відомо під ці санкції потрапив російський «Сбербанк».

З метою виключення ризиків несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам, що обслуговуються за зарплатним проектом в «Сбербанку», адміністрацією
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийнято рішення випустити для цих працівників зарплатні картки Укрсиббанку, які будуть видаватися співробітникам з 20 березня 2017 року в цехах (структурних підрозділах) підприємства.

При цьому повідомляється, що аванс працівникам заводу буде своєчасно виплачено 22 березня 2017 року на колишні зарплатні картки.

Працівникам, які перейдуть на обслуговування в «УкрСиббанк», рекомендовано в індивідуальному порядку для закриття карткового рахунку звернутися до відповідного відділення «Сбербанку».

Рішення про закриття свого зарплатного рахунку в «Сбербанку» приймається самостійно працівником, але є рекомендованим наголошують на «АМКР».
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город