У Кривому Розі взялися за ремонт мостів та шляхопроводів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На 2017 рік у Кривому Розі запланований великий обсяг робіт з ремонту міських мостів. Про це повідомляє управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому.

Так протягом року міська влада обіцяє відремонтувати підвісний міст у парку ім.
Ф. Мершавцева, закінчити реконструкцію шляхопроводу № 50 на вул. Дніпропетроське шосе, яка розпочалася ще у жовтні 2016 року.

Ці роботи виконують ТOB «Мостобудівельний загін №112» та ТОВ «Придніпров’я».

Укладений договір з ТОВ «Початок» на виконання робіт з поточного ремонту трубомосту по вул. Уточкіна.

Крім цього, планується поточний ремонт окремих конструктивних елементів шляхопроводу №11 на вул. Бикова, шяхопроводу №85 на вул. Кокчетавській, мосту №34 на вул. Петра Калнишевського та мосту №43 на вул. Переяславській.

Яким підприємствам доручать цей фронт робіт наразі не визначено.

У 2016 році виконано поточний ремонт пішохідних тротуарів, перильного огородження, деформаційних швів на суму 1 191,40445 тис. грн. на 8 штучних спорудах.

За ці кошти відремонтували: пішохідний міст №1 на вул. Першотравневій, міст по вул. Грабовського, міст №34 по вул. Петра Калнишевського у Центрально-Міському районі; міст по вул. Каткова, міст №43 по вул. Переяславській у Інгулецькому районі; шляхопровід №13 по вул. Електрозаводській, міст №25 на вул. Січеславській у Покровському районі; шляхопровід №4 у Довгинцівському районі.

Роботи виконували: ТОВ «Початок», ТОВ «Промспецбуд», ТОВ «Придніпров’я».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город