Кому і на скільки підвищать пенсійні виплати

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кабінеті міністрів розповіли, кому чекати підвищення пенсії.

Пенсійна виплата підіймалася для семи мільйонів пенсіонерів, проте в Україні нараховується близько п'яти мільйонів пенсіонерів, чиї виплати не змінювалися протяком 5 років.

Загалом, це пенсіонери, які не потрапили під нові правила оплати стажу.

«Першочергове підвищення пенсій чекає тих громадян, розмір виплат яких знаходиться між мінімальною пенсією та 3000 гривень. Протягом останніх двох років уряд приймав рішення про підвищення прожиткового мінімуму, відповідно до цього змінювалися і виплати мінімальних пенсій», - заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми повинні подолати цю несправедливість і забезпечити пенсіонерам з великим стажем роботи гідну пенсію», - додав віце-прем'єр міністр України.

У 2016 році органами Пенсійного фонду повністю та своєчасно забезпечено всі пенсійні виплати майже 12 млн. громадян. Двічі протягом минулого року відбулось збільшення розмірів пенсій у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму.

Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України.

Мінімальна пенсійна виплата протягом року збільшилась на 16,1% (з 1074 до 1247 гривень), а середня на 7,6% (з 1699,51 до 1828,33 гривень).

У 2017 році продовжиться робота із реалізації Урядової Стратегії модернізації і розвитку Пенсійного фонду.

У рамках Стратегії цього року продовжується вдосконалення організаційної структури, зміцнення кадрового потенціалу Фонду, скорочення його адміністративних витрат.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город