Президент України запропонував зупинити транспортне сполучення з окупованими територіями

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Президент України Петро Порошенко запропонував Раді національної безпеки та оборони ухвалити рішення про тимчасову повну зупинку транспортного – і не лише залізничного – сполучення з окупованою територією України.

«Влада почула критику і стурбованість суспільства. Уряд скоротив перелік товарів, які можна провозити через лінію зіткнення. Та провідників блокади не цікавлять аргументи. Їх не обходить вирішення проблем, у них на умі – лише власний піар, безпідставні звинувачення та політичні потрясіння.

Читайте також: Криворіжці провели акцію на підтримку блокади торгівлі з окупантами

Внаслідок цього ситуація на сході України істотно погіршилася – на жаль, для України, а не для її ворогів. Загострилася обстановка на фронті. Крім того, Росія визнала паспорти так званих республік.

А їхнє самозване керівництво, за вказівкою Російської Федерації, конфіскувало і захопило українські підприємства. Попередньо вартість відібраних активів дорівнюється мільярдам доларів. Завдяки спільним зусиллям блокадників та терористів Україна втратила свої підприємства», - зазначив Президент України.

Читайте також: Криворізькі бійці АТО зблокували залізницю у Бахмуті
Петро Порошенко наголосив на тому, що рішення про зупинку транспортного сполучення з окупованою територією України діятиме доти, доки окупанти не повернуть назад під юрисдикцію України вкрадені українські виробництва:

«Виняток буде зроблено лише для переміщення гуманітарних вантажів – українських та міжнародних гуманітарних організацій, ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста».

Під час зустрічі з Президентом МКЧХ (Міжнародного Комітету Червоного Хреста, - ред.) Пітером Маурером Петро Порошенко домовився про виділення 60 мільйонів доларів. Ці гроші витратять на вирішення гуманітарних проблем по обидва боки лінії зіткнення для доставки товарів найпершої необхідності.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

04 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com