Про негативний вплив соцмереж на дітей криворіжці говорили під час тренінгу

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
1kr.ua
13 березня конференц-зала Університету «АрселорМіттал» зустріла криворіжців психологічним майстер-класом «Дитяча практична психологія».

Цитатою «Психологія - це океан, який потрібно знати кожному» почався безкоштовний майстер-клас для психологів та батьків.

Ця зустріч виявилася дуже актуальною в нашому місті, через випадки дитячого та підліткового суїциду, що стали частішати.

Читайте також: Полицейские рассказали об играх подростков со смертью

Спікером зустрічі була Тетяна Балан – бізнес-тренер, коуч, майстер нейролінгвістичного програмування, практичний дитячий і дорослий психолог, автор і ведуча школи «Я практичний психолог».

Майстер-клас відвідали більше 200 бажаючих криворіжців, які дізналися про:

  • 10 критеріїв розвитку дитини;
  • Золоті правила батьків, стосовно вихованню свої дітей;
  • Помилки, які роблять батьки.
Організаторами виступили громадська організація «Фонд об'єднаних сердець» за участю підприємців, КП «Іноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради та «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У ході майстер-класу учасники розглянули типові випадки психологічних проблем дитини та шляхи їх подолання. Важка ситуація, що склалася в соціумі, негативний інтернет-вплив створюють психологічний тиск на дітей.

Читайте також: Броситься под авто, убить родителя призывают детей игры на гаджетах. Что советуют психологи

Громадська організація «Фонд об'єднаних сердець» існує 2 роки. Організація втілює освітні, реабілітаційні, просвітницькі та соціальні проекти на підтримку дітей. Серед реалізованих проектів за участю переселенців літній табір для особливих дітей і проект з професійного розвитку для жінок «Я зможу!».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город