МОН видало наказ про призначення ректора Криворізького педуніверситету

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Наказ про призначення ректором Криворізького педуніверситету Ярослава Шрамка підписали у Міністерстві освіти і науки України.

Вчора, 9 березня, на Вченій раді університету урочисто оголошено наказ Міністерства освіти та науки України від 07.03.2017 № 92-к про призначення на посаду ректора доктора філософських наук, професора Ярослава Шрамка.

Обирали очільника навчального закладу 23 грудня 2016 року. Трудовий і студентський колективи підтримали кандидатуру Я.В.Шрамка на виборах більшістю голосів.

Нагадаємо, вибори ректора Криворізького національного унівеситету відбувались 7 лютого цього року

У тексті документу сказано, що Шрамка Ярослава Владиславовича, доктора філософських наук, професора призначено ректором Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет» з 09 березня 2017 року по 08 березня 2022 року строком на п’ять років як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених у контракті.

Читайти також: Ректорів та проректорів університетів зобов'яжуть подавати електронні деклараціїЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

01 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com