Соціальна відповідальність. Флешмоб від студенток педуніверситету у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Нагадаємо, що сьогодні студенти Криворізького державного педагогічного університету прийняли естафету участі у флешмобі #22PushupChallenge від «Криворізького національного університету».

«Соціалізація людей, що повернулися з війни - це відповідальність громади», - говорить художній керівник студентського клубу Марія Неділько.

На заході були присутні представники ректорату навчального закладу, студенти з різних факультетів, викладачі кафедри фізичного виховання.

Ця естафета всесвітня: учасникам треба 22 рази віджатись від підлоги.

В Україні флешмоб ініціював блогер Олексій Мочанов. Він привернув до #PushupСhallenge увагу своїх друзів і бійців, які віджимаються в різних місцях.
В передчутті свята жіноцтва, участь у флешмобі КДПУ брали виключно дівчата:

«Дуже приємно, що чоловіки, наші хлопці прийшли підтримати дівчат. Під час віджимань ніхто із сильної статі не дозволив собі сісти... Дівчата віджималися декілька разів, руки в них не тремтіли. Вони в нас найкращі! Кажуть, що треба підтримувати нашу армію усіма можливими способами.

Ми повинні приймати цих людей, повинні їх підтримувати й допомагати»
, - прокоментувала захід нашому кореспонденту художній керівник студентського клубу Марія Неділько.

Думки військовослужбовців, з якими поспілкувались наші журналісти, розходяться. Одні говорять, що подібна інціатива навряд допоможе комусь врятуватись від глибокої депресії. Інші стверджують, що коли хтось із учасників АТО стоятиме за крок від самогубства, і пригадає про підтримку суспільства, про те, що їх подвиг цінують, - це зупинить його від відчайдушного кроку.

Естафету КДПУ передав трьом навчальним закладам:

  • Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського;
  • Жовтоводському та Нікопольському педагогічним коледжам.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 15 мин

Есть угроза

01 : 10

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com