Криворізькі хокеїсти програли хокейному клубу з Дружківки

5 березня «Льодова арена» Кривого Рогу стала місцем битви хокейних клубів «Кривбас»-«Донбас».

Для криворізьких хокеїстів початок гри видався не дуже вдалим. Перший період завершився рахунком 1:4.

У кінці другого періоду «Кривбасом» була реалізована більшість на 55-ій хвилині. Та попри це, криворізька команда не змогла протистояти атаці гостей «Донбасу». Гра завершилася рахунком 3:6 на користь хокеїстів з міста Дружківки.

З турнірної точки зору зустріч є формальністю, адже ніяк не вплине на розташування команд у таблиці. Проте, кожен з суперників налаштований на перемогу. Для ХК «Кривбас» цей поєдинок є гарною змогою провести репетицію майбутнього протистояння.

Цим матчем була підведена підсумкова лінія під Першим етапом чемпіонату Української хокейної ліги. Перші матчі плей-офф відбудуться 8-9 березня.