«Головна мета для нас - підтримка місцевих футболістів», - тренерський штаб «Кривбасу»

«Головна мета для нас - підтримка місцевих футболістів», - тренерський штаб «Кривбасу»

Фото: Первый Криворожский

У цьому році тренерський штаб «Кривбасу» оновився. Олександр Любімов на цей час з командою не працює.

Натомість до Сергія Мазура приєднались Сергій Воробей та Андрій Лазарчук.

Сергій Воробей коментує роботу команди взимку:

«Зимою працювали там, де була можливість, зробили багато бігової роботи, а вже в березні повертаємось на футбольне поле. Доречі, хочеться подякувати Чайці Олегу Миколайовичу, Литовченку Роману Вікторовичу за співпрацю та можливість безкоштовно тренуватись на належному їм полі. Зараз плануємо більше роботи в тактичному напрямку, напрацюванні гри при стандартах, більше ігрових занять».

Андрій Лазарчук почав працювати із командою восени:

«Робота, що проведена зимою, вважаю, дає свої результати. В першу чергу хочу сказати про Андрія Жигалюка. Він молодий, перспективний. Вважаю, на сьогодні він найкращий молодий воротар міста, але треба працювати і працювати. В зимовій першості набито багато шишок, але без них нікуди. Приємно що прислуховується до порад, почав впевненіше грати на виходах, керувати грою».

Сергій Воробей ділиться планами на нинішній рік:

«В першу чергу наше завдання – виховати молодь, вважаю, що це правильний напрямок, головне - ми зберегли людей. Якби ми не брали участі в обласній першості, ми багатьох з них би втратили у футбольному сенсі... Головна мета для нас - підтримка місцевих футболістів, що закінчили ДЮСШ та надання їм можливості стартувати у професійному футболі. Звісно, хочеться, щоб це було у Кривому Розі в команді «Кривбас». Ми почали виступи у чемпіонаті області і, вважаю, із завданням переходу випускників ДЮСШ у професійний футбол, справляємось добре. У футбольному світі вважається успіхом, якщо хоча б один випускник переходить у професійний футбол.

Наразі, тренерським складом узгоджено із тренерами дитячо-юнацькії спортивної школи спільний графік тренувань для декількох перспективних хлопців, що продовжують навчання, а ткож залучені до тренувань та ігор за «Кривбас»:

«Сподіваємось, їх виступи у нашій команді в обласній першості допоможуть хлопцям, як і іншим нашим гравцям, вирости до професійного рівня і віримо, що саме в «Кривбасі» вони розпочнуть свою професійну кар’єру вже через рік-два.... Доречі, на сьогодні у декого з наших гравців знов таки є запрошення, але, на мою думку, цим хлопцям треба мінімум до літа пограти з нами на аматорському рівні, а вже влітку пробувати свої сили в професійних командах, якщо, звісно, у нас самих на той час ще не з’явиться фінансове підґрунтя для 2 ліги» - говорить Сергій Воробей.

Комментарии (1)

cokolov

19:09, 02 марта 2017

Да не называйте этот сброд Кривбассом .не позорьте имя настоящей команды

Ссылка скопирована в буфер обмена