Людський фактор. Судмедексперти визнали помилки, допущені у прізвищах криворіжців, загиблих на борту Іл-76

Главное фото новости
Фото: facebook.com/pgsich
1kr.ua
Судмедексперти, які проводили дослідження тіл військовослужбовців, загиблих на борту військово-транспортного літака Іл-76, визнали свої помилки.

Представника судмедекспертизи викликали на допит. Він стверджує, що начальник відомства у 2014 році своїм наказом створив комісію для проведення експертизи тіл загиблих.

«Після нашого розслідування дійшли до висновку, що це був чисто людський фактор. Це чисто механічні помилки. Було багато тіл, не було паспортів…», - пояснив ситуацію атестований судовий експерт Шолат Мейданалі-огли Мамедов.

За словами допитуваного, всі експерти написали пояснювальні записки.

Питання до експерта були тільки у родича загиблого сержанта Євгена Рєзнікова. Судовий експерт підтвердив технічну помилку у даті народження чоловіка.

Олександр Бонадига, експерт, який безпосередньо проводив експертизи тіл чоловіків ситуацію, що склалась, пояснив так:

«Труп Шостак і Рєзніков. На титульному аркуші мною була допущена машинальна помилка у місяці народження. Помилка не впливає ні на обставини смерті, ні на ідентифікацію трупа».

Рідні загиблого солдата Павла Ніконова подякували експертам, які змогли встановити рештки тіл їхніх близьких.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

10 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com