Турніром з греплінгу криворіжці вшанували пам'ять воїна АТО
![Турніром з греплінгу криворіжці вшанували пам'ять воїна АТО Турніром з греплінгу криворіжці вшанували пам'ять воїна АТО](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5648758c/287984_4a8c06a41b10390f7dd29da09002d34fd3a88acee5ebde888694162d5f6588bc1488182165.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Турнір присвячений загиблому в зоні антитерористичної операції бійцю полку «Азов», нашому побратиму Миколі «Ніж» Нічезі. Вшанувати пам'ять воїна прийшли кілька сотень людей, а за перемогу в змаганнях боролося понад 90 спортсменів з різних клубів міста.
Організаторами турніру стали представники Національного Корпусу Кривий Ріг та полку «Азов». Саме під прапорами цього підрозділу Микола Нічега пішов захищати свою Батьківщину.
У жовтні минулого року 23-річний боєць групи розвідки загинув під час виконання завдання. Провести його в останній путь приїхали навіть побратими із зони АТО.
Через півроку після загибелі бійця, відбувся перший турнір, присвячений воїну родом з Кривого Рогу. У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів. Серед них були володарі медалей Чемпіонату світу та Европи з боротьби. Всі вони боролися в декількох вікових та вагових категоріях.
Участниками турніру були майже усі головні бійцівські клуби міста: «Bad Boyz», «Bounty Hunters», «Національний Корпус», «Вікінг», «The Company», «Тайфун», «Ірбіс», «Тайгер», «Бравые», «Leo Max».
Головним суддею змагань був Костянтин Кропівко, який в цей день відзначав 35-річний ювілей. Він вирішив віддати шану свому товаришу саме таким чином. Також другим суддею був чемпіон України с греплінгу - Максим Задорожній.
На думку учасників турніру і суддей, у Кривому Розі ще не було борцівського турніру такого рівня - по кількості і класу спортсменів. Переможці отримали призи, фірмові футболки турніру, пам'ятні грамоти та подяки.
Національний Корпус планує, що цей турнір стане щорічним.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5648758c/287977_edccd6a2c8f95aee08c1fe9041b1f27e258187_151e277ac5cc15f07548f8ac3411fa5e1488180638.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5648758c/287973_edccd6a2c8f95aee08c1fe9041b1f27e258183_7167377261076eef447e75ef5f0dad971488180637.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5648758c/287974_edccd6a2c8f95aee08c1fe9041b1f27e258184_7167377261076eef447e75ef5f0dad971488180637.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5648758c/287982_a3846d9a925219ed894df95c47a0ae2bbfc10797dbcacb1fad0f2c5c2c8f87911488181887.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5648758c/287974_edccd6a2c8f95aee08c1fe9041b1f27e258184_7167377261076eef447e75ef5f0dad971488180637.jpg)