Турніром з греплінгу криворіжці вшанували пам'ять воїна АТО

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
25 лютого в Кривому Розі відбувся перший турнір з греплінгу «Герої не вмирають!».

Турнір присвячений загиблому в зоні антитерористичної операції бійцю полку «Азов», нашому побратиму Миколі «Ніж» Нічезі. Вшанувати пам'ять воїна прийшли кілька сотень людей, а за перемогу в змаганнях боролося понад 90 спортсменів з різних клубів міста.

Організаторами турніру стали представники Національного Корпусу Кривий Ріг та полку «Азов». Саме під прапорами цього підрозділу Микола Нічега пішов захищати свою Батьківщину.

У жовтні минулого року 23-річний боєць групи розвідки загинув під час виконання завдання. Провести його в останній путь приїхали навіть побратими із зони АТО.

Через півроку після загибелі бійця, відбувся перший турнір, присвячений воїну родом з Кривого Рогу. У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів. Серед них були володарі медалей Чемпіонату світу та Европи з боротьби. Всі вони боролися в декількох вікових та вагових категоріях.

Участниками турніру були майже усі головні бійцівські клуби міста: «Bad Boyz», «Bounty Hunters», «Національний Корпус», «Вікінг», «The Company», «Тайфун», «Ірбіс», «Тайгер», «Бравые», «Leo Max».

Головним суддею змагань був Костянтин Кропівко, який в цей день відзначав 35-річний ювілей. Він вирішив віддати шану свому товаришу саме таким чином. Також другим суддею був чемпіон України с греплінгу - Максим Задорожній.

На думку учасників турніру і суддей, у Кривому Розі ще не було борцівського турніру такого рівня - по кількості і класу спортсменів. Переможці отримали призи, фірмові футболки турніру, пам'ятні грамоти та подяки.

Національний Корпус планує, що цей турнір стане щорічним.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

46 : 31

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com