Через політичний тиск студенти Криворізького економічного інституту не бажають співпрацювати із владою

Главное фото новости
Фото: Wikimapia
1kr.ua
Члени молодіжного виконкому у Центрально-Міському районі написали на ім’я голови виконкому райради Сергія Неженцева відкритий лист.

Причиною послугувало примушення до звільнення працівниці виконкому. Лист підписало наразі 16 студентів. Це більша частина членів молодіжного виконкому району.

Сьогодні під час пленарного засідання Центрально-Міської районної у місті ради депутат Тетяна Богодистова згодилась озвучити цей лист присутнім на засіданні.

Редакція нашого інформаційного видання наводить зміст тексту повністю.

«Ми, ті, що нижче підписались, ставимо Вас до відома, що виходимо зі складу молодіжного виконкому.

Причиною для того рішення послугувала звістка про примушення до звільнення з місця основної роботи Тетяни Іванівни Карнаух, яка до 21.02.2017 обіймала посаду голови комітету у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради.

Ми, представники провідних вищих навчальних закладів, що функціонують на Криворіжжі, вважаємо тиск, що вчинили посадовці виконавчого комітету Криворізької Центрально-Міської районної ради на Тетяну Іванівну Карнаух, абсурдним і протизаконним.

Ще більш неприйнятним вважаємо тиск на працівника через співпрацю студентів із народними депутатами Семеном Семенченком та Єгором Соболєвим.

Вважаємо, що робота молоді Кривого Рогу та фахівців Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради, які з нами співпрацюють, не має залежати від політичних вподобань людей, що знаходяться на вищих керівних посадах».

Чи прокоментують ситуацію чиновники - читайте у наступних публікаціях на нашому сайті.

Читайте також: Хто в Кривому Розі взаємодіє з метою взаємодії
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город