«Річка Саксагань більше походить на резервуар для накопичення каналізаційних вод», - криворізька активістка

«Річка Саксагань більше походить на резервуар для накопичення каналізаційних вод», - криворізька активістка

Фото: Первый Криворожский

Депутат Криворізької міськради Антон Петрухін здав на хіміко-бактеріологічну експертизу воду з річки Саксагань.

За результатами проведених лабораторних досліджень встановлено, що у місці скиду стічних вод виявлені:

- патогенні ентеробактерії, в тому числі Salmonella typhimurium (є збудником дуже гострої кишкової інфекції, черевного тифу),

- личинки нематод (живуть у середовищах, які гниють або бродять, відносяться до групи гельмінтозів),

- перевищення індексу ЛКП над нормою в 48 разів (наявність кишкової палички в грунті чи воді – індикація фекального забруднення, викликає загальну інтоксикацію організму),

- перевищення індексу коліфагів в 20 разів (індикатор забруднення води фекаліями та наявності кишкової палички чи збудників інших кишкових інфекцій),

- перевищенння вмісту азоту амонію в 1,5 рази, сухого залишку – 3,8 рази, хлориду-іону – в 2,2 рази.
«Аварійний скид каналізаційних вод через колодязь КНС№7 КП «Кривбасводоканал» виявився не зовсім аварійним, про це свідчать результати хіміко-бактеріологічного аналізу води з річки Саксагань. Річка більше схожа на резурвуар для накопичення каналізаційних вод.

Згідно результатів лабораторних досліджень СЕС, зважаючи на час (17 лютого 2017 року о 12:49) коли КП «Кривбасводоканал» опублікував офіційну заяву на своєму сайті. Вони
написали, що результати досліджень підтверджують відсутність небезпеки забруднення. Але цікаво, що лаборанти водоканалу на той час ще відбирали дослідні зразки. Тобто водоканал опублікував свідомо неправдиву інформацію», - пише на своїй сторінці у соцмережі помічник депутата Юліана Булахова.

Пані Булахова стверджує, що зараз на місці скиду каналізаційних вод утворилася вимоїна. Концентрація забруднюючих речовин в місці скиду стічних вод та на відстані 100 метрів, свідчить про систематичний витік каналізаційних вод із колодязя з потраплянням їх до річки Саксагань тривалий час.

«У технологічній схемі КНС-7 наявний «Аварійний випуск в річку Саксагань». В літку 2016 року, під час спілкування із співробітниками КНС-7, депутатами Криворізької міської ради Антоном Петрухіним, Людмилою Бурман та Миколою Дектярьовим було з’ясовано, що при виконанні аварійних робіт каналізаційні стоки не накопичуються, а направляються до річки Саксагань.
Депутат Криворізької міскради Антон Петрухін направив депутатські звернення до міської ради, до управління охорони здоров`я, в екоінспекцію, до управління Держпродспоживслужби, в Саксаганське відділення поліції, ГУ ДСНС, до обласного управління водних ресурсів, виконкому Саксаганської райради та КП «Кривбасводоканал».
Єдина відповідь була отримана від Держпродспоживслужби.
Враховуючи той факт, слідчим, по теперішній час, не було винесено відомості про скоєння кримінального правопорушення проти довкілля в Єдиний реєстр досудових розслідувань, Петрухін направив скаргу слідчому судді з даного приводу
»
, - пише Юліана Булахова.Комментарии (7)

Demon4ik

11:21, 24 февраля 2017

Саксагань уже *** угробили. Нет реки. Одна помойка. Кстати, местный люмпен тоже к этому руку приложил, бутылками, и пакетами кишит река.

Ирбис

11:40, 24 февраля 2017

А я,подростком,купался в Саксагани,и норм было.

каракпс

13:05, 24 февраля 2017

Ну ,и как теперь купаться в Ц.Г. р-не на пляже?

vlad-8

13:46, 24 февраля 2017

Все КНСы на территории Украины находятся вблизи различных водоёмов. (По советским проектам) Это на случай аварийных выбросов. А тут про якесь накопичування.

Coyot

09:02, 25 февраля 2017

так ведь было пару раз , на пример где кольцо 30 лет победы.. коллектор взорвался...!!! и все гавно по улицам текеть :)
но! это все норма...ведь у нас появился новый такой умный ДИРЕКТОР КРИВБАССВОДОКАНАЛА ЗАСЛАННОГО из доблесного ГОРОДА Запорожья!! .. Окружил себя 20-25 СЕКРЕТУТКАМИ-РЕФЕРЕНТАМИ... АДВОКАТАМИ, ЮРИСТАМИ тоже к стати ЖЕНСКОГО ПОЛА и тоже к стати 20-25 лет от роду....И вот теперь все что работало в настроенном механизме за какой то год правления ЭТОГО ВАЯТЕЛЯ РАЗВАЯТЕЛЯ .... почему то людям которые работают на самих КНС ( смены) перестали давать спец одежду , мыло ....ну они типа там не вымазываются, и от рапортовал на верх вилкулу что с экономил 45 миллионов И.. вот на эти деньги У нас в городе ЯКОБЫ БУДЕТ ПОСТРОЕНА ЭТА СТАНЦИЯ!!

Coyot

09:18, 25 февраля 2017

И на сколько мне известно, то как только это САМОРОДНОЕ ЧУДО Сергей Марков. покинуло славный город Запорожье.. так там люди работавшие с этим ЧУДОМ вздохнули с облегчением..этот макар там делов натворил.. а теперь и мой город тоже в жоппу загоняет.
надо сразу уважаемый МАКАР коллектора построить новые для того чтоб ОБРАТ шел куда ему положено а не в РЕКУ САКСАГАНЬ. А уж потом станцию попытаться построить а не воровать деньги как ТЫ МАКАР ВОРОВАЛ В ЗАПОРОЖЬЕ!!

Coyot

09:20, 25 февраля 2017

не зря ты себя юристами окружил да МАКАР ? значит знаеш что твое РЫЛО ВДИКОМ ПУХУ да ?

Ссылка скопирована в буфер обмена