Флешмоб #22blood_donors на підтримку бійців АТО започаткувала поліція Дніпропетровщини

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Національна поліція Дніпропетровської області розпочала нову акцію у підтримку бійців АТО.
22 співробітники полку поліції особливого призначення після віджимання в рамках флешмобу #22PuchupChallenge вирішили підтримати бійців АТО, ставши донорами крові.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції Дніпропетровської області.

За словами заступника командира названого полку поліції Олександра Пушкаренка, полісмени вважають за необхідність у такий спосіб надати підтримку бійцям, які потребують допомоги після поранень, отриманих в ході бойових дій в зоні АТО.

«Сьогодні перші 22 співробітники нашого полку прийшли здати кров. Наші співробітники знають на собі, що таке служба в районі бойових дій. Майже всі вони несли службу в зоні АТО. Ініціатива керівництва Головного управління започаткувати флешмоб «Здай кров на підтримку бійців АТО» була сприйнята всіма нашими співробітниками. Сподіваємося, що цю акцію підхоплять не лише поліцейські. Адже кожен грам нашої крові врятує чиєсь здоров’я та життя», - сказав Олександр Пушкаренко.


Співробітники поліції вже передали естафету своїм колегам із Запорізької області.

Нагадаємо, патрульні Кривого Рогу та студенти приєдналися до флешмобу #22PuchupChallenge.У 2016 році здійснили самогубство 63 українських солдата. Флешмоб призначений привернути увагу до цієї проблеми та нагадати людям, як важко колишнім військовослужбовцям адаптуватися до нормального життя. У такі моменти вони особливо потребують уваги та турботи з боку суспільства.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 49 мин

Все хорошо

01 : 53

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com