Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадних співаків відбувся у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні розпочався ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадних співаків «Мелодія кохання».

13 лютого стіни актової зали Криворізького державного педагогічного університету зустрічали молодь зі співецьким хистом.

За лаштунками атмосфера на дивовижу спокійна. Учасники дають один одному товариські поради перед виходом на сцену, розповідають цікавинки, аби підтримати один одного перед виступом.

«Беру участь в цьому конкурсі вперше, проте багато чула про нього. Сьогодні вирішила не соромитись і відкритися, подарувати пісні глядачам і отримати щось для себе», - ділиться своїми враженнями одна із учасниць мелодійного фестивалю у КДПУ.

За кулісами тиша, адже актова зала повниться різноманітними піснями про найсвітліше почуття. Кожен претендент на перемогу виконував по 2 пісні. Хтось співав про біль і страждання, яке приносить кохання, а хтось звуками обіймав світ і дякував за подарунок долі.

Найчисленнішою виявилася категорія «ансамблевий спів». Така тенденція на конкурсі «Мелодія кохання» чи не вперше. З колективом завжди відчуваєш себе більш захищеним, розповідають вокалісти, - можливо це і стало причиною такої кількості учасників саме в цій категорії.

Конкурсний відбір триває 1 день. Хоча попередні роки його проводили у декілька днів.

Завтра, 14 лютого, відбудеться гала-концерт та нагородження переможців фестивалю-конкурсу естрадних співаків «Мелодія кохання».
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город