У Криворізькій школі навчатимуть по-європейськи

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Криворізька загальноосвітня школа № 122 стала учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа».

У 2016-2017 навчальному році стартував ІІ етап Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа».

Для участі у програмі обрали 40 закладів з усієї України. Чотири школи представлятимуть Дніпропетровську область. Серед навчальних закладів у Кривому Розі національний відбір пройшла КЗШ № 122.

Наступні два навчальні роки ця школа працюватиме над формуванням громадянських компетентностей учасників навчально-виховного процесу та створюватиме демократичне освітнє середовище.

Програма «Демократична школа» – приклад міжнародного співробітництва із Європейським центром імені Вергеланда. Його діяльність спрямована на сприяння розвитку культури демократії та установлення демократичних практик у суспільстві через освіту.

01 лютого у Києві відбулася офіційна церемонія підписання Угод про співробітництво між навчальними закладами та Європейським центром.

Урочисту частину заходу відкрили заступник Міністра освіти і науки України Павло Хозбей, виконавчий директор Європейського центру імені Вергеланда Ана Перона-Ф’єльдстад та радник з питань співробітництва Посольства Норвегії в Києві Петтер Баук.

Відтепер усі навчальні заклади-переможці національного відбору офіційно стали учасниками проекту та протягом лютого 2017 року мають пройти установчі тренінгові курси, а протягом 2017-2018 років – реалізовувати ідеї демократичної освіти.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 0 мин

Все хорошо

55 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com