Проект Криворізького педагогічного університету оцінили британці

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
1kr.ua
14 університетів було відібрано для участі у другому циклі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів Україні.

За повідомленням Британської ради в Україні,- Криворізький державний педагогічний університет з проектом «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу» став одним із 14-ти учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Оцінювалися якість поданої проектної заявки, потенціал команди для реалізації проекту та заплановані заходи із розповсюдження результатів діяльності в рамках Програми.

Мета Програми – сприяння реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Програма триває протягом 1 року: від лютого 2017 до лютого 2018 року.

Відбір на третій цикл Програми буде оголошено у листопаді 2017 року.

Проект спрямований на пошук шляхів трансформації КДПУ у напрямі створення сприятливого іміджу завдяки формуванню його соціального капіталу. Серед заходів, які передбачається реалізувати в ході проекту, розробка Стратегії розвитку університету до 2025 року, розробка нової бізнес-моделі університету, розробка і реалізація цільових комплексних програм, спрямованих на формування корпоративної культури працівників університету та інше.

Участь Криворізького педагогічного університету в програмі Британської ради сприятиме подальшому розвитку університету, його міжнародному співробітництву та інтеграції в Європейський освітній простір.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город