Як вберегтися від волонтерів-шахраїв розповіли криворізьким патрульним

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора для патрульної поліції Кривого Рогу провели тренінг щодо діяльності волонтерства у місті.

Семінар для патрульних провела Благодійна організація «Мережа» в рамках проекту «Співпраця поліції і громади Кривого Рогу - запорука порядку і публічної безпеки».

Представники організації розповіли як відрізнити справжнього волонтера від шахрая, які документі потрібно перевіряти у волонтерів.

В основному на зустрічі говорили про волонтерів зі скриньками, які займаються збором коштів на вулиці. Це люди, які стоять на вулицях з ящиками і просять пожертвувати на лікування дітей, на допомогу бійцям АТО та інше.

За словами патрульних, які були присутні на семінарі,з атримати або приписати псевдоволотерам адміністративне правопорушення - справа складна. В Законі «Про волонтерську діяльність» є певні нюанси, які забороняють це робити.

Наприкінці зустрічі кожен поліцейський отримав пам'ятку, за допомогою якої можна відрізнити шахрая від справжнього волонтера, які документи потрібно перевіряти та якою повинна бути волонтерська скринька.

Наталія Малега, інспектор зв'язків з громадськістю лейтенант поліції, говорить що тренінг патрульним сподобався: «Спікери змістовно зробили презентацію для патрульних. Ці пам'ятки ми поклали у кожну машину патрульного. Інформація була доведена до кожного полісмена особового складу. Такі тренінги дуже корисні. На майбутнє плануємо ще ряд подібних заходів».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город