Міський голова Кривого Рогу видав розпорядження активізувати патріотичне виховання

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Трохи менше ніж за місяць до відзначення 73-ої річниці визволення Кривого Рогу Юрій Вілкул видав чергове розпорядження.

Серед його основних пунктів: активізація патріотичного виховання школярів міста та формування у молоді шанобливого ставлення до ветеранів. Таку роботу очільник міста поклав на плечі управління освіти.

Районні виконкоми Юрій Григорович зобов’язав сприяти подальшому здійсненню пошукової роботи задля встановлення імен загиблих, зниклих безвісти в період Другої світової війни.

Також мер поставив завдання увічнювати пам’ять про них, підтримувати діяльність громадських об’єднань, що надають допомогу та підтримку ветеранам війни, поширювати благодійництво й шефство підприємств і організацій, підприємців над закладами охорони здоров’я та соціального захисту населення, що забезпечують обслуговування ветеранів війни.

Виходить, що патріотизм у молоді потрібно підтримувати лише з нагоди певних дат? Чи трактувати таке розпорядження міського голови як небажання виховувати патріотизм у повсякденні, зокрема, на прикладі сучасних подій?

Читайте також: Ланцюг єднання у Кривому РозіЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
35 мин

Все хорошо

08 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com