Як відбувається приватизація ДП Криворізька Теплоцентраль

Главное фото новости
Фото: facebook.com
1kr.ua
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, ДП «Криворізька теплоцентраль» включено до переліку підприємств, що підлягають приватизації.

Фондом державного майна України прийнято рішення про припинення діяльності державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» шляхом перетворення у публічне акціонерне товариство.

Марина Зуєнко, генеральний директор ДП «Криворізька Теплоцентраль» та голова комісії з припинення діяльності підприємства шляхом перетворення в приватне акціонерне товариство повідомила:

«Зараз на адресу підприємства надходять вимоги від кредиторів. Комісією буде складений передавальний акт до ПАТ, туди увійдуть усі інші правонаступні документи від ДП «Криворізька Теплоцентраль».

Якщо у підприємства є заборгованості перед кредитором - борги переходять від ДП до ПАТ. Це якщо є рішення суду. Якщо судового рішення немає, кредитор повинен звернутися до комісії з припинення діяльності ДП, аби висловити вимоги
».

Крім того, Марина Зуєнко зазначила, що 20 лютого 2017 року буде зареєстрований новий статут ПАТ «Криворізька Теплоцентраль».

Протягом тижня після реєстрації стату в.о. керівника Криворізької «Теплоцентралі» має подати заявку на розповсюдження акцій Товариства. Пільгові акції розповсюдять між працівниками теплозабезпечуючої компанії. Продаж підприємства здійснюватиме фонд державного майна України.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

04 : 02

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com