«Загрози відключення опалення поки немає», - директор Криворізької Теплоцентралі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
17 січня ПАТ «Криворіжгаз» ледь не відімкнув газопостачання для підприємств «Криворізька теплоцентраль» та «Криворіжтепломережа».

У січні 2017 року підприємство «Криворізька Теплоцентраль» сплатило 66 мільйонів 98 тисяч 383 гривні за споживання природного газу.

«Спільними зусиллями ми ліквідували цю проблему. Місто через «Криворіжтепломережу» сплатило до 7 мільйонів гривень заборгованості за теплову енергію. Ці кошти пішли на погашення боргу з НАК «Нафтогаз».

Станом на 25 січня і «Теплоцентраль» і «Тепломережа» мали отримати номінації (ліміт - ред.) на закачування природного газу, але ми підписали протоколи про пільги та субсидії на 77 мільйонів 700 тисяч гривень.

Їх не профінансували. Через це у нашого підприємства немає номінацій природного газу на поточний місяць. Ми не винні у виникненні ситуації, що загрожує стабільності опалювального періоду.

З нас зняли напругу щодо відключення. Загрози відключення від опалення котельних Криворізької Теплоцентралі поки немає
», - зазначила сьогодні на прес-конференції генеральний директор ДП «Теплоцентраль» Марина Зуєнко.

Читайте також: Нові рахунки за теплоенергію криворіжці отримають у січні

Марина Зуєнко заявила, що вона звернулась до Володимира Кістіона, віце-прем'єр-міністра України, з проханням вирішити проблему виділення підприємству природного газу на січень 2017 року.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

02 : 10

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com