Відверті бесіди Тараса Тополі з криворізькими фанами

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні Криворізький державний педагогічний університет зустрічав лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополю. Наше місто перше, яке відвідав фронтмен у рамках тематичних поїздок Україною.

Відверта розмова про те, як стати успішним, чи братися за шанси, які дарує доля, як і що робити далі на Україні, затягнули студентів і шанувальників на декілька годин. Говорив Тополя і про формули громадської та волонтерської діяльності:

«Рекламую я взаємодопомогу. Взаємодопомога - це дуже корисна в егоїстичному світі штука. Тому взаємодопога і, власне, волонтерство, волонтери, як реалізатори цієї взаємної допомоги є корисним елементом в егоїстичному суспільстві...Я зацікавлений, щоб країна, яку я люблю, існувала».

Читайте також: У Криворізькому педуніверситеті переймають світовий досвід

На заході не було керівників вищого навчального закладу, що дало змогу гостю і студентам спілкуватися більш відверто і невимушено. Питання були різними, але криворізькі студенти здебільшого питали про творчість Тараса Тополі та його однодумців.

Захід відбувся в рамках проекту ЮНІСЕФ Україна «U-Report», чиї представники торкаються важливих для молоді суспільних питань, допомагають дізнатися думку молоді для суспільних змін. Заохотили у тому криворізьке студентство та розіграли призи. 5 щасливчиків отримали футболки з логотипом «U-Report».
Після діалогів відбулася автограф-сесія. Фанати довго ще не відпускали лідера «Антитіл», який поспішав на черговий прямий ефір.


Незабаром, у рамках великого всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Сонце», Тарас із гуртом повернеться до нашого міста. Також завзятий і усміхнений Тарас Тополя запрошував усіх на заключний концерт туру в Києві. Обіцяє, що це буде феєрично.

Редакція бажає Тарасові наснаги на нові звершення і чекаємо березневої презентації нового альбому.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.