Чому наша влада розцінює сепаратизм, як хуліганство? - мешканець Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На 95 кварталі під стелою загиблих бійців АТО зібрались мешканці Кривого Рогу. Люди прийшли на акцію «Зупинимо антиукраїнську хвилю вандалізму і провокацій у Кривому Розі».

«Нам потрібно місто Кривий Ріг? А Україна нам потрібна? Звісно, що так! Але чому тоді ми так розсварились між собою? Хтось сказав, що ми ненавидимо один одного більше, ніж сепаратистів. Ми можемо змінити усе на краще і ми змінимо», - заявив Отець Юрій Ільків.

Під час акції невідомий зателефонував на «102» та повідомив, що на 95 кварталі, як раз там, де зібрались активісти, знаходиться заміноване авто.

На місце приїхали піротехніки, які із собакою обшукували не лише припарковані поряд автівки, а й рекламні борди та снігові купи.

«Це провокація. Впевнений, шо це зателефонували сепаратисти, бо вони думають, що ми злякаємось якихось там вибухівок, замовкнемо і втечимо. Але такого ніколи не буде! Їм не вдасться нас залякати», - прокоментував новину про замінування криворізький активіст Сергій.

На акції мешканці Кривого Рогу підписували звернення на ім’я міського голови Юрія Вілкула, керівників міської прокуратури, відділів поліції та СБУ.

Криворіжці звернулись із заявою посилити безпеку в місцях шанування пам’яті загиблих героїв. Зокрема, встановити охорону та камеру відео спостереження біля стели загиблих героїв АТО на 95 кварталі.

Також люди підписались під проханням узяти під контроль розслідування всіх випадків вандалізму та наруги над державними символами.
«Чому наша влада розцінює сепаратизм, як хуліганство? Ми повинні об’єднатись, аби подолати цю чуму. Якщо ми не знайдемо один з одним спільної мови, то сепаратисти й надалі палитимуть наші прапори та порушуватимуть мир», - зазначив криворізький активіст.

Люди співали патріотичних пісень та читали українські вірші.

По завершенню акції невідомі люди у масках підпалили Російський прапор.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город