У Кривому Розі пропонують заборонити продаж алкоголю вночі

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
З пропозицією заборонити нічні продажі алкоголю виступив криворіжець Дмитро Білоненко, зареєструвавши петицію на сайті виконкому криворізької міської ради.

Автор просить місцеву владу розглянути можливість заборони продажу будь-якого алковмісного продукту, в тому числі й пива. Заборона має діяти всю ніч — з 22:00 до 6:00.

Свою вимогу Дмитро Білоненко пояснює так: «З огляду на те, що у Кривому Розі більшість порушень громадського порядку вночі складають випадки пов’язані з надмірним вживанням алкогольних та слабоалкогольних виробів, на це варто звернути увагу. Варто зазначити, що в багатьох Європейських містах діє норма обмеження реалізації алкогольних виробів у нічний період і є такою, яка не порушує жодних прав ведення підприємницької діяльності».

Подібні заборони вже діють у кількох містах України, в тому числі у Києві та Львові. В останньому, згідно з відкритими джерелами, після подібної заборони рівень нічної злочинності, знизився на 7%. При цьому, згідно зі статистикою Генеральної прокуратури України, приблизно 6-14% всіх злочинів, скоєних в Україні, спричинені зловживанням алкоголю.Суворі закони з продажу спиртного діють і в європейських країнах. В Іспанії, наприклад, після 23:00 взагалі заборонено продаж алкоголю. А продавець, який порушує правило, отримає, як мінімум, величезний штраф.

У Фінляндії алкогольні напої, що мають міцність вище 4.6%, дозволено купувати лише в державних магазинах, і за умови пред’явлення покупцем паспорту. І купити випити можна лише з дев'ятої ранку до восьмої вечора. А ось у неділю, навіть при бажанні, вам не вдасться купити навіть пива — це день, вільний від шкідливих звичок.

Що принесе нічна заборона продажу алкогольних напоїв — зниження рівня злочинності чи збільшення підпільних продажів? Дізнаємось лише якщо петицію підтримають депутати міськради Кривого Рогу.

А поки що вона на стадії збору підписів.

Ознайомитись з її текстом та підписати можна за посиланням.

Наразі петиція набрала 44 підписи. Проголосувати можна до 20 квітня 2017 року.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

03 : 49

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com