Чи існує друге життя у новорічних ялинок

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Святкові вікенди минули і на вулицях бачимо купи ялин, які нещодавно дарували новорічну атмосферу таємничості. Чи можна подарувати ялинкам нове життя із користю для себе? Відповідь більш ніж позитивна.

Багато інформації є про спасіння різдвяного дерева шляхом вивозу до зоопарків, де, мовляв, екзотичні та ратичні тварини чекають не дочекаються ваших ялинок, аби з’їсти їх. Чи, скажімо, спати на ялинкових друзках. Але ні зоопарки, ні цирки не потребують святкових глиць. Але столиця України відкрила 10 пунктів прийому різдвяних ялин. В деяких містах України створили ціле видовище: запросили люд з ялинками. Усіх зібраних соснових красунь перетворили на очах на друзки.

Заступник директора Національного екологічного центру України Олексій Василюк розповідає, що боротися із вирубками нині немає можливості, оскільки це відбувається стихійно.

Поліція, звісно, контролює дороги, але контролювати саму вирубку немає ресурсів. Більш ніж 50% українців відмовилися від живих дерев, перейшовши на штучні. Вже частіше на цю тему з’являються матеріали в ЗМІ, сюжети на телебаченні, радіо. Альтернативи живим ялинкам є, їх безліч.

Наприклад, є деревця, що продаються в глеках. Тому після святкових тижнів воно радо стоятиме, скажімо, на дачі, чи в іншому місті. Важко сказати скільки під Новий Рік вирубується ялинок і сосен, адже центри продажу ялинок продають десятки тисяч дерев. Тим паче, що велика кількість людей вирубують дерева в лісі й продають їх в найбільш масових місцях міста. Після цьогорічних свят близько 10 тисяч дерев залишилися непроданими. Звісно, що «бізнесмени» не будуть возитися з ними, а просто вивозять іх за місто і залишають там.

Зосередимо увагу на домашньому використанні новорічних дерев.

Виявляється, що за допомогою ялини можна захищати рослини від шкідливих комах, оскільки вона виділяє речовини, що відлякують паразитів – фітонциди. Гілочки ялинок чудово підходять в якості еліксиру для квітів: ваші кімнатні рослини ростимуть ще краще.

Для вашого здоров’я також будуть корисні хвойні зілля, тонізуючі напої з голок новорічного деревця, особливо, коли за вікном зимові холоди. Диво-настоянки насичені вітамінами С (більше, ніж у цитрусових), А, В, фітогормонами, ефірними маслами. Такі відвари можна пити замість традиційного чаю. Зміцнювати імунітет можна зі смаком.

Красуням до уваги! Ялинкові дерева також допоможуть вам у красі та релаксі.

У створенні чудової маски для обличчя від лущення шкіри взимку також посприяє різдвяна ялинка. Хвойні скраби для тіла подарують оксамитову м'якість і ніжність вже після першої процедури. Аби зміцнити волосся та позбавитися лупи також використовують зілля з глиці.

Ваш комфорт після новорічних свят забезпечать гарячі хвойні вани. Аби ваш настрій завжди був чудовий, створіть ароматичні палички, які триматимуть вас у тонусі та нагадуватимуть найкращі святкові моменти.

За чистоту вашої оселі також подбає новорічне дерево. Багато господарок використовує хвойні настоянки, аби створити натуральний засіб для миття підлоги. А втім, ваша фантазія здатна на великі експерименти.

Не поспішайте позбавлятися від ялинок – вони дарують не лише настрій на свята, але й здоров’я і радість щодня.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 51 мин

Есть угроза

39 : 52

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com