Депутата міськради вимагають притягнути до відповідальності

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Депутат Криворізької міської ради вимагає скликати комісію для розслідування сьогоднішнього порушення процедури голосування на пленарному засіданні міської ради.

Депутат Микола Колесник написав заяву на ім'я голови постійної комісії Криворізької міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, свободи слова Євгенії Палій.

У заяві зазначено, що на XVII пленарному засіданні відбулося порушення обов'язків депутата, пов'язаних з роботою у міській раді.

Як ми раніше писали, Віктор Артюх, депутат від політичної партії «Опозиційний блок», скористався карткою для реєстрації та особистого голосування відсутнього на засіданні депутата Андрія Богатирьова.

У заяві Микола Колесник зазначив, що ці дії ставлять під сумнів об'єктивність та законність всіх прийнятих на засіданні рішень.

Згідно з Регламентом Криворізької міської ради, Законом України «Про місцеве саморядування», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат вимагає скликати постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики для притягнення Віктора Артюха до відповідальності за порушення процедури голосування та порушення правил депутатської етики.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

07 : 55

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com