У 2016 році ТОВ «Весташляхбуд» незаконно присвоїло близько 50 мільйонів гривень з бюджету

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
ТОВ «ВЕСТАШЛЯХБУД» присвоїло за 2016 рік близько 50 млн бюджетних гривень. Це стало відомо з ухвали Жовтневого районного суду м. Дніпро №64050923 від 6 січня 2017 року по справі №201/374/17.

ТОВ «Весташляхбуд» є монополістом по виконанню дорожніх будівельних робіт у Кривому Розі, завдяки чому успішно виграє багатомільйонні тендери від Управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради. Однак стосовно якості проведених робіт у мешканців Кривого Рогу є претензії.

Читайте також: У Кривому Розі дві проблеми. Одна з них - дороги

В тексті судової ухвали зазначається, що Служба Безпеки України проводила службову перевірку на підприємстві та виявила, що реальний обсяг наданих ТОВ «Весташляхбуд» послуг не відповідає даним складеної звітної документації.

Таким чином, 30% всіх отриманих з бюджету коштів за 2016 рік, що еквівалентно близько 50 млн. грн., було використано не за призначенням.

У ході досудового розслідування стало відомо, що кошти виводились через субпідрядні організації та розподілялись між службовими особами Управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради.

Також низка підрядних організацій формувала фіктивний податковий кредит для подальшого формування податкової вигоди іншим підприємствам, що завдало збитків Державному Бюджету на загальну суму 1 776 513.85 грн.

Нині для забезпечення проведення слідчих дій по цьому кримінальному провадженню суд зобов’язав накласти арешт на банківські рахунки п’ятнадцяти юридичних осіб, які є субпідрядниками у ТОВ «Весташляхбуд».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город