Дмитро Антонов. Звіт депутата Криворізької міськради

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Звіт депутата Криворізької міської ради VІІ скликання (фракція «За успішний Кривий Ріг») Дмитра Антонова за 2016 рік.

Пропонуємо вашій увазі повний звіт депутата, що надійшов до редакції нашого видання. Текст звіту не редагувався, і подається у тому вигляді, в якому нам його надіслали.

Ознайомитись із текстами звітів інших депутатів читачі можуть тут.


«Шановні криворіжці! Шановні мешканці шостого міського територіального виборчого округу! Перш за все хочу подякувати вам за активність, плідну співпрацю та небайдужість до проблем свого мікрорайону та Кривого Рогу в цілому. Дуже приємно працювати з таким людьми, яких об’єднує спільна мета – зробити наш Кривий Ріг комфортним містом.

Після набуття мною повноважень депутата міської ради, я побудував свою роботу по п’яти напрямках:
1. Сесії Криворізької міської ради (робота в постійній комісії з питань планування бюджету та економіки і пленарних засідань міської ради).
2. Робота у виборчому окрузі, зустрічі з виборцями, прийом громадян.
3. Опрацювання звернень тих громадян, які проживають поза межами виборчого округу.
4. Впровадження особистих ініціатив з підвищення комфорту життя громади у місті.
5. Спільна робота з колегами по депутатській групі «За успішний Кривий Ріг».


За звітний період мною було прийнято участь у 13 засіданнях постійної комісії з питань планування бюджету та економіки (з 14 проведених) та у 13 пленарних засіданнях міської ради (з 15 проведених).

На сесіях міської ради розглянуто більш ніж 1200 питань життєдіяльності міста, зокрема в галузі бюджетної сфери, економіки міста, освіти, медицини, житлово-комунального господарства, соціального захисту учасників АТО, розвитку підприємництва, транспорту, земельних відносин та інших.

Крім роботи в постійній комісії, я також є членом робочої з підготовки пропозицій щодо внесення змін до Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу, міської комісії з питань збереження, утримання та встановлення меморіальних дошок, пам’ятників, пам’ятних знаків.

В 2016 році також активно працював у складі тимчасової комісії з вивчення стану організації харчування в закладах освіти міста та міського організаційного комітету з питань перейменування об’єктів топоніміки м. Кривого Рогу (мною, зокрема, подано більш ніж 100 варіантів нових назв міських топонімів, частина з яких втілилася у життя).

За звітний період проведено 12 планових прийомів громадян, 6 зустрічей з виборцями округу за місцем їх мешкання, 2 рази проводилося інформування громади про роботу міської ради та соціально-економічного розвитку міста. Також, мною, під час прийомів, у більшості випадків надавалася юридична консультація.

На підставі отриманих звернень громадян та з власної ініціативи, мною було підготовлено та направлено на адресу міського голови, його заступників, управлінь та відділів виконкому міської ради, районних у місті рад, правоохоронних органів та підприємств більш ніж 80 депутатських звернення.

Переважна частина направлених звернень стосується житлово-комунального господарства, а саме асфальтування вулиць та прибудинкових територій, благоустрою територій, освітлення, обрізка дерев, тощо.

Крім сфери ЖКГ, порушувалися питання сфери освіти, культури, соціальної сфери, безпеки дорожнього руху та інші. Частина питань, вказаних у зверненнях вирішена, робота над іншими продовжиться і в 2017 році. Зауважую, що кожне звернення тримається на постійному контролі.

Так, наприклад, на підставі отриманих у 2016 році звернень громадян, міським бюджетом на 2017 передбачені кошти на будівництво мереж зовнішнього освітлення у дворах будинків №32, 32А, 34, 36 по вулиці Нахімова, в будинках №2, 4, 6, 8, 10 по вул.

Ціолковського. Буде також збудована лінія зовнішнього освітлення на дорозі від вул. Миколаївське шосе до Криворізького дитячого санаторію (вул. Гете, 65). Крім того, продовжиться заміна вікон на енергозберігаючі у загальноосвітній школі №109 та інші важливі для містян проекти.

Ведеться активна робота з включення вулиць приватної забудови округу до переліку тих вулиць, де в 2017 році буде здійснено ремонт та нанесено асфальтне покриття. При цьому, ставлю собі за мету за 5 років депутатської каденції домогтися асфальтування всіх вулиць «приватного сектору», які знаходяться на території виборчого округу.

Вважаю важливою ініціативу щодо впровадження в місті заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху, а саме здійснення освітлення нерегульованих пішохідних переходів у темний час доби, що, маю надію, знизить показники ДТП за участю пішоходів.

В міському бюджеті на поточний рік передбачені кошти на закупівлю та монтаж перших таких 50 світильників. Разом з колегами по депутатській групі «За успішний Кривий Ріг» ініційовано проект щодо збільшення фінансування ремонту міських пішохідних тротуарів.

Ми переконані, що крім доріг, які за останні роки суттєво були відремонтовані, не менш важливим є й асфальтування тротуарів. Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо створити умови для подальшого розвитку Кривого Рогу. Попереду – багато роботи.

Це мій перший досвід у якості депутата міської ради, тому я постійно вчусь та набуваю досвіду, щоб і надалі впевнено працювати на благо мешканців округу і нашого міста в цілому. Щиро дякую своїм виборцям та сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Буду радий Вас бачити під час прийому, який здійснюється мною у приміщенні фойє МКЗК «Народний дім» (вул. Криворіжсталі, 52), кожен другий вівторок місяця з 17:30 до 18:30 години.

Також звернення приймаються в режимі онлайн, шляхом направлення їх на електронну пошту: [email protected] З повагою, депутат Криворізької міської ради Дмитро Антонов».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
4 час 26 мин

Все хорошо

03 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com