У Кривому Розі виявляють точки незаконної торгівлі самогоном

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
У Кривому Розі полісмени виявили дві точки незаконної торгівлі самогоном.

Про це повідомляє прес-служба відділення превентивної діяльності Криворізького відділу Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

З метою попередження та викриття злочинів, пов’язаних з пияцтвом та самогоноварінням, інспектори поліції перевірили один із ринків Покровського району. На місці виявили дві точки незаконної торгівлі самогоном.

Самогоном торгували дві жінки. На одну з них полісмени склали адміністративний протокол по ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Виготовлення, зберігання самогону або апаратів для його виробництва». Правопорушниця сплатить до державного бюджету передбачені санкцією статті адміністративний штраф у розмірі 51 гривні. Полісмени вилучили весь товар - 6 літрів самогону.

Друга жінка втекла з місця продажу. Її товар також вилучили. Відповідно до норм чинного законодавства, алкоголь знищено у встановленому законом порядку.

Інспектори відділення превентивної діяльності Криворізького відділу поліції наголошують, що на території міста постійно проводитимуться заходи для виявлення незаконної торгівлі алкоголем.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 19 час 3 мин

Есть угроза

11 : 58

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com