Сьогодні у Кривому Розі відбудеться прем'єра фільму про захист донецького аеропорту

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Сьогодні у Кривому Розі відбудеться прем’єра українського документального фільму про захист донецького аеропорту «Воїни духу».

Фільм розповідає про захист та оборону донецького аеропорту українськими військовими. Про події розповідають три воїни, які захищали новий термінал та метеостанцію у останні дні оборони аеропорту у січні 2015 року.

Двоє з них були у полоні російських найманців, вижили та повернулися додому.

На прес-конференції, що відбулась в Укрінформі, присвяченій національній прем'єрі, автори та герої фільму розказали про кінострічку.

«Це - унікальний фільм і дуже добре, що він виходить в широкий прокат по всій Україні. Цей фільм - розповідь бійців, очевидців, захисників, які це пройшли, відчули на собі усі ці емоції, і радість і біду. Вони розповідають все з перших вуст», - зазначив один з героїв фільму Руслан Боровик.

«Більш правдивого фільму не може бути. Це те, що знімали бійці, і те, що ми бачили. Правда не завжди приємна, на жаль.

Я був впевнений, що в полон не попаду ніколи. Але в тій ситуації, коли немає евакуації і є багато важкопоранених наших бійців, які помирають, і померли до ранку 21 січня, - я прийняв рішення, що я виходжу міняти себе на важкопоранених. Хлопців врятував. Вважаю, що зробив усе правильно»
, - розповідає ще один військовий Анатолій Свирид.

Авторами «Воїнів духу» стали Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська, які за власні кошти відзняли фільм.

«Зрозуміло, що зараз свята, Новий рік, Різдво. Але є холодні окопи, наші хлопці там. І аеропорт був зовсім нещодавно. І він не закінчився, і ситуація триває, ось живі свідки, живі герої», - наголосила Анна Мартиненко.

Музику до картини створили україніські виконавці – Орест Лютий та Katya Chilly Group. Хронометраж фільму - 48 хвилин.

У Кривому Розі фільм покажуть у кінотеатрі «Олімп» о 18:45. Покази триватимуть до 25 січня.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.